www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Celerant Consulting stelt Jacques Heynen aan als President European Sales

Amsterdam, 24 juni 2009 – Celerant Consulting heeft Jacques Heynen (54) aangesteld als President European Sales. Jacques Heynen staat sinds begin 2008 al aan het hoofd van de Belgische vestiging van het wereldwijde management adviesbureau. In zijn nieuwe rol wordt hij verantwoordelijk voor het coördineren van Europese sales-initiatieven. Voor hij bij Celerant kwam, was hij Executive Vice President bij Belgacom waar hij gedurende zeven jaar leiding gaf aan de Home & Business Solutions Divisie.

Het internationale klantenbestand van Celerant groeit steeds verder. Het is de taak van Jacques Heynen om te voorzien in een nog betere dienstverlening. Hiernaast zal hij zich ook specifiek bezig houden met het uitbouwen van de activiteiten binnen de telecommunicatiesector.

“Gedurende het afgelopen jaar heb ik voortdurend bevestigd gezien dat de specifieke werkwijze van Celerant onze klanten helpt om beter te presteren”, aldus Jacques Heynen. “Ik ben er dan ook van overtuigd dat we onze positie in Europa nog verder gaan versterken en voor heel veel organisaties van grote waarde zullen zijn bij het behalen van hun doelstellingen.”

Celerant helpt toonaangevende bedrijven meetbare en duurzame prestatieverbeteringen te realiseren. Het bedrijf is onder andere actief in de sectoren, energie, chemie en overheid en werkt voor gerenommeerde internationale bedrijven. Sinds zijn oprichting in 1987 is Celerant uitgegroeid tot het grootste onafhankelijke bureau op het gebied van operationele consultancy.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Celerant
Celerant Consulting (Celerant) is een wereldwijd toonaangevend management adviesbureau, dat operationele transformatie realiseert en toonaangevende bedrijven over de hele wereld en in diverse sectoren helpt meetbare en duurzame prestatieverbeteringen te realiseren.

Vorig jaar hielp Celerant zijn klanten voor meer dan 600 miljoen euro aan duurzame resultaten te realiseren. De afgelopen 21 jaar is Celerant uitgegroeid tot het grootste onafhankelijke bureau op het gebied van operationele consultancy, met een jaarlijkse omzet van 110 miljoen.

Meer informatie kunt u vinden op de website, www.celerantconsulting.nl

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met:

Freek Janssen van LEWIS Communicatie
Tel.: +31 (0) 40 235 4600
E-mail: freekj@lewispr.com
Website: www.lewispr.nl

Wiebe de Vries van Celerant Consulting
Tel: +31 (0)20 570 54 17
Fax: +31 (0)20 570 54 01
E-mail: wiebe.devries@celerantconsulting.com
Website: www.celerant.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 95 dagen
Celerant Consu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Qaitbay
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Unit4
Logo Vultr
Logo NTT DATA
Logo Nutanix
Logo Web Wings
Logo Trend Micro
Logo Zscaler
Logo MIRhosting
Logo Trend Micro
Logo Schneider Electric
Logo Manhattan Associates
Logo EPAM Systems
Logo Exotec
Logo Ormit Talent
Logo Top Employers Institute
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103189 persberichten
7003 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17122 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR