Amsterdam, 2 juni 2009 – Vandaag maakt PayPal bekend dat de samenwerking met Marktplaats.nl verder wordt uitgebreid. De PayPal-internetkassa met de daaraan gekoppelde PayPal-kopersbescherming wordt vanaf nu in meer dan 900 rubrieken op Marktplaats.nl aangeboden. Hierbij gaat het om de groepen met verzendbare producten, zoals bijvoorbeeld kleding en tassen.
Op 12 mei kondigden PayPal en Marktplaats.nl een samenwerking aan die in drie groepen (Boeken, CD’s/DVD’s en Telecommunicatie) op Marktplaats.nl is doorgevoerd. De samenwerking bestaat uit het aanbieden van PayPal als betaalmogelijkheid op Marktplaats.nl met een speciale PayPal-internetkassa. Wie op deze manier betaalt, versnelt het koopproces, hoeft geen financiële gegevens uit te wisselen met de verkoper en profiteert direct van een kopersbescherming tot EUR 200,-, voor het geval de aankoop niet wordt ontvangen.
Het succes van de internetkassa binnen de drie groepen heeft tot een snelle uitbreiding van de samenwerking geleid. Dennis Van Allemeersch, Country Manager van PayPal: “Wij zijn erg blij de dienst nu aan nagenoeg alle Marktplaats-gebruikers te kunnen aanbieden. Op deze manier kunnen wij het handelen via Marktplaats.nl eenvoudiger maken en de eventuele drempel van vooruitbetaling wegnemen bij consumenten.”
Chantal Malfeyt, manager vertrouwen en veiligheid van Marktplaats.nl, zegt over de uitbreiding van de samenwerking: “De PayPal-internetkassa met daaraan gekoppelde kopersbescherming is een waardevolle toevoeging voor onze gebruikers. Gezien de positieve reacties van onze gebruikers in de afgelopen weken, ervaren zij dat ook zo. We hebben daarom besloten de samenwerking met PayPal uit te breiden naar 900 rubrieken.”
Filmpjes over hoe PayPal op Marktplaats.nl werkt zijn te vinden via de volgende links:
Over PayPal
PayPal is een innovatieve betaaloplossing speciaal gemaakt voor de consument en het internet. Uniek aan PayPal is dat het consumenten mogelijk maakt zeker en gemakkelijk voor deals te shoppen en te betalen - zonder onnodige barrières en grenzen.
PayPal heeft meer dan 175 miljoen rekeningen wereldwijd. Het volume van transacties bedroeg in 2008 totaal 60 miljard dollar. PayPal is beschikbaar in 190 landen en accepteert 19 verschillende munteenheden. In Nederland heeft PayPal 2 miljoen rekeningen.
PayPal, opgericht in 1998 en gevestigd in Californië, is sinds 2002 een eBay onderneming en heeft lokale vestigingen in 18 landen. PayPal heeft in 2007 voor de Europese Unie een bankvergunning ontvangen. Wereldwijd heeft PayPal 8.000 mensen in dienst. PayPal Benelux is gevestigd in Amsterdam. Meer informatie over PayPal vindt u op
www.paypal.nl.
Over Marktplaats.nl
Marktplaats.nl, opgericht in 1999, was in Nederland een van de eerste websites die zich volledig richtte op rubrieksadvertenties. Sinds de oprichting is de onderneming uitgegroeid tot de populairste website op dit gebied in Nederland met een nog altijd groeiende klantenbasis van particulieren en kleine bedrijven. Per dag worden er meer dan 255.000 nieuwe advertenties op de website geplaatst, van kleding en verzamelobjecten tot auto’s en diensten. De onderneming maakt sinds november 2004 onderdeel uit van eBay. Marktplaats is gevestigd in Emmeloord. Kijk voor meer informatie op:
www.marktplaats.nl.
###
Voor persinformatie kunt u zich wenden tot:
Daniëlle van Leeuwen
Text 100 Public Relations
Tel: 020.530.43.48
E-mail:
Danielle.vanleeuwen@text100.nl Media Center:
www.paypal-pers.nl