Schiphol-Rijk, 16 april 2009 – Harmonix, de grootste muziekgame-ontwikkelaar ter wereld, MTV Games, onderdeel van MTV Networks van Viacom (NYSE: VIA, VIA.B), en distributiepartner Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS), hebben vandaag de eerste details van The Beatles: Rock Band (
www.thebeatlesrockband.com) Limited Edition Premium Bundle bekend gemaakt. Het pakket zal bestaan uit:
- The Beatles: Rock Band-software
- Höfner-bascontroller: Replica van de wereldberoemde basgitaar van Sir Paul McCartney
- Rock Band 2-drums van het merk Ludwig in The Beatles-stijl, met een klassieke pearl-finish en een replica Beatles-kickdrum
- Microfoon
- Microfoonstandaard
- Extra speciale content
De adviesprijs van The Beatles: Rock Band Limited Edition Premium Bundle bedraagt € 199,00.
Je kunt in The Beatles: Rock Band met je gitaar, bas, microfoon of drums volledig opgaan in deze bijzondere collectie van Beatles-nummers. Tijdens het spelen doorloop je de legendarische carrière van The Fab Four.
De game wordt op 9 september 2009 wereldwijd uitgebracht voor het Xbox 360® video game en entertainment systeem van Microsoft, het PLAYSTATION®3 computer entertainment systeem en de Wii™ van Nintendo. De game is compatibel met alle Rock Band®-instrumentcontrollers en de meeste randapparaten en microfoons van Guitar Hero® en andere muziekgames.
Ga naar
www.thebeatlesrockband.com voor meer informatie van The Beatles: Rock Band.
Ga naar
www.mtvpress.com voor afbeeldingen van de verpakking en andere illustraties van The Beatles: Rock Band.
Over Apple Corps. Ltd.Apple Corps Ltd. werd in 1968 door The Beatles in het leven geroepen om hun zakelijke belangen te behartigen. Het bedrijf is gevestigd in Londen en beheert al het werk dat The Beatles hebben uitgegeven in de jaren zestig, waarvan tot nu toe meer dan 600 miljoen platen, cassettebandjes en cd's zijn verkocht. Vanaf de jaren negentig legt Apple zich toe op nieuwe Beatles-projecten, waaronder The Beatles Anthology-projecten, het album The Beatles 1 (28 miljoen verkochte exemplaren) en The Beatles LOVE-show en gelijknamige cd. Ga voor meer informatie over projecten van The Beatles naar
www.thebeatles.com.
Over MTV NetworksMTV Networks, onderdeel van Viacom (NYSE: VIA, VIA.B), is een van 's werelds toonaangevende producenten van entertainment-content, met merken die een divers publiek aanspreken en samenbrengen via televisie, online, mobiel, games, virtuele omgevingen en consumentenproducten. Het bedrijf heeft een portfolio met wereldwijd meer dan 150 tv-zenders en 350 digitale media-bedrijven, waaronder: MTV, VH1, CMT, Logo, Harmonix, Nickelodeon, Nick at Nite, Noggin, The N, AddictingGames, Neopets, COMEDY CENTRAL, Spike TV, TV Land, Atom, GameTrailers en Xfire.
Over MTV GamesMTV Games is gespecialiseerd in de creatie, marketing en publicatie van innovatieve en interactieve producten van hoge kwaliteit. De producten worden ontwikkeld met het MTV-publiek als doelgroep en sluiten perfect aan bij het gedachtegoed van de MTV Networks-merken.
Over Harmonix Music Systems, IncHarmonix Music Systems, Inc. is gevestigd in Cambridge (Massachusetts, VS) en opgericht in 1995. Het bedrijf is marktleider op het gebied van baanbrekende muziekgames. Harmonix is opgericht door Alex Rigopulos en Eran Egozy, die met het bedrijf nieuwe manieren wilden ontwikkelen om niet-muzikanten te laten ervaren hoe leuk het is om muziek te maken. Sindsdien zijn ze echte pioniers in de muziek- en ritme-games. Ga voor meer informatie naar:
www.harmonixmusic.com.
Over Electronic ArtsHet hoofdkantoor van Electronic Arts (EA) bevindt zich in Redwood City, Californië. EA is wereldleider op het gebied van interactieve entertainmentsoftware. Het bedrijf werd opgericht in 1982 en ontwikkelt, distribueert en geeft wereldwijd software uit voor videogamesystemen, personal computers, mobiele telefoons en internet. Electronic Arts brengt zijn producten onder vier merknamen op de markt: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS BIG™ en POGO™. In het fiscale jaar 2007 boekte EA een omzet van 3,09 miljard dollar en bracht het 24 titels uit waarvan meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht. EA's homepage en online gamesite vind je op
www.electronicarts.nl.
Meer informatie over de producten van EA en volledige teksten van persberichten (enkel in het Engels) vind je op
info.ea.com.
EA, EA SPORTS, EA SPORTS BIG, POGO, The Sims en De Sims zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van Electronic Arts Inc. in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle handelsmerken zijn het eigendom van de betreffende eigenaren.
over de producten van EA en de volledige teksten van persberichten naar
info.ea.com.
© 2009 Harmonix Music Systems, Inc. Alle rechten voorbehouden. Harmonix, Rock Band, Rock Band 2 en alle gerelateerde titels en logo's zijn handelsmerken van Harmonix Music Systems, Inc., een MTV Networks-bedrijf. Rock Band, Rock Band 2, en The Beatles: Rock Band zijn ontwikkeld door Harmonix Music Systems, Inc. MTV: Music Television, MTV Games en alle gerelateerde titels en logo's zijn handelsmerken van MTV Networks, een afdeling van Viacom International Inc. Alle overige merken zijn eigendom van de respectieve eigenaren. EA, EA SPORTS, EA SPORTS Freestyle en POGO zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van Electronic Arts Inc. in de Verenigde Staten en/of andere landen. Guitar Hero is een geregistreerd handelsmerk van Activision Publishing, Inc. Alle overige handelsmerken zijn eigendom van de respectieve eigenaren. Microsoft, Xbox, Xbox 360 en Xbox Live zijn handelsmerken van de Microsoft-bedrijvengroep. Alle overige handelsmerken zijn eigendom van de respectieve eigenaren. "PlayStation", "PLAYSTATION" en het "PS" Family-logo zijn geregistreerde handelsmerken van Sony Computer Entertainment Inc. Wii en het Wii-logo zijn handelsmerken van Nintendo. Alle overige handelsmerken zijn eigendom van de respectieve eigenaren.
'Höfner' en het ontwerp van de Höfner-basgitaar zijn handelsmerken van KARL HÖFNER GmbH & Co. KG (Duitsland). Alle rechten voorbehouden.
Ludwig is een geregistreerd handelsmerk van Conn-Selmer, Inc.