www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:

Valok Global Midrange Software Solutions Distribueert Remain B.V. Software Change Management Oplossingen voor IBM i in de regio Azië-Pacific

Nieuwegein, Nederland – 27 oktober 2008 –

Remain, ontwikkelaar van Software Change Management oplossingen voor de IBM i (System i en AS/400) markt annonceert een belangrijke, strategische samenwerking met Valok Global Midrange Software Solutions voor de distributie van haar vlaggenschip Software Change Management product TD/OMS in de regio Azië-Pacific.

Valok maakte haar entree in de Software Change Management markt in 2001 en heeft sinds die tijd een uitstekende reputatie opgebouwd in de regio Azië-Pacific met het aanbieden van software oplossingen van wereldklasse, het leveren van professionele service inclusief on-site en remote support evenals training en opleiding.

“De markt voor Software Change Management producenten/leveranciers is volop in beweging ”, zegt Marco Kok, Remain’s Directeur, verantwoordelijk voor Sales en Marketing. “Bedrijven die nu gebruik maken van Software Change Management oplossingen, die niet overweg kunnen met complexe en heterogene omgevingen zijn op zoek naar moderne oplossingen die gebaseerd zijn op nieuwe technologie met een uitdagende en frisse benadering van het software ontwikkelproces. Ook ondervinden bedrijven problemen in de dagelijkse operatie omdat zij niet of onvoldoende worden ondersteund door hun huidige leveranciers.”

“Wij zijn enthousiast en erg blij dat Valok Global Midrange Software Solutions heeft besloten om Remain’s TD/OMS Software Change Management oplossingen te gaan vertegenwoordigen in de regio Azië-Pacific ”, zegt Wim Jongman, Remain’s Directeur, verantwoordelijk voor Research en Development. “Behoren tot de topspelers van de wereldwijde Application Life Cycle Support oplossingen betekent veel en toont onze capaciteiten. Met Valok in ons team bieden wij een 24-uurs service level support voor internationaal opererende klanten samen met onze business partners in Europa en in de VS. Dat we nu in staat zijn deze service te leveren is een belangrijke stap voor ons bedrijf.”

Marco Kok benadrukt dat de samenwerking met Valok nieuwe markten zal openen in deze regio en zal bijdragen aan het verder verbreden van de relatie tussen Valok Global Midrange Software Solutions en haar klanten. Valok zal vanuit het kantoor in Sydney de TD/OMS Software Change Management oplossingen verkopen en implementeren in de regio Azië-Pacific.

Over Remain,
Sinds 1992 ontwikkelt Remain Software Change Management oplossingen voor de IBM midrange System i markt om bedrijven te ondersteunen bij de ontwikkeling van hun business applicaties.

‘TD/OMS’ beheert het volledige software wijzigingsproces vanaf het System i platform, waarop de configuratiedatabase is geïnstalleerd. Wijzigingen kunnen worden gevolgd vanaf verzoek of incident tot ontwikkeltaak en vervolgens naar test, acceptatie en (eventueel via) distributie naar productieomgevingen. De toepassing draagt bij tot validatie, gebruikersacceptatie, documentatie en archivering van software veranderingen. Ook is er een volledig geïntegreerde Help Desk functie voor de registratie van incidenten en verzoeken en daaruit voortvloeiende acties.

Deze robuuste functies beperken zich niet alleen tot de System i omgeving. Programmeurs die Windows en UNIX gebruiken kunnen de ‘TD/OMS’ functionaliteit aanwenden voor het uploaden van software componenten naar het System i platform. Daarnaast ondersteunt en verzorgt het product zowel unattended component deployment van de System i naar UNIX en Windows omgevingen als de installatie van de gedeployde code in deze omgevingen.

Remain gebruikt de nieuwste technologieën in haar oplossingen en kan hierdoor het software life cycle proces op een efficiënte en flexibele wijze inrichten en configureren.

Analyseren, plannen, uitvoeren en rapporteren is onze boodschap.

Voor meer informatie bezoek www.remainsoftware.com

Over Valok Global Midrange Software Solutions,

Valok Global Midrange Software Solutions (Valok GMSS) is ontstaan in 1987.

Sinds de oprichting is ons doel om hoogwaardige producten en services aan onze klanten aan te bieden.
De focus van het Valok GMSS software portfolio ligt op het gebied van IT Services en Software Management oplossingen voor Software Change Management, Testen, Monitoring en Automation, Performance en Capaciteits Management, Audit en Security.

Valok GMSS heeft een gevarieerde klantenkring, deze zijn afkomstig uit de Financiële dienstverlening, Pharmacie en Food industrie, Automotive en Transport industrie, Productie sector, Gezondheidszorg en de Verzekeringsbranche. De bedrijven zijn verspreid over de gehele Azië-Pacific regio in Australië, New Zealand, Singapore, Maleisië, India, Taiwan en Macau.

Voor meer informatie bezoek www.valok.com.au


Verstreken tijd: 17 jaar en 180 dagen
Remain Softwar.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl