ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 86 dagen geleden)
Bedrijf:

750 politieplanners op cursus

De dynamiek van het politiewerk laat zich niet gemakkelijk vatten in een rooster dat voldoet aan alle wetten en regels. De invoering van een capaciteitsmanagementsysteem en de herinrichting van de wijze waarop de planning is georganiseerd bij de politie was de aanleiding voor vts Politie Nederland om Déhora, in samenwerking met de Politieacademie, te vragen een training voor planners te verzorgen. Sinds dit jaar wordt een training Basisvoorziening Capaciteitsmanagement voor alle korpsen van de Politie Nederland aangeboden. In de toekomst komt er ook een basisopleiding voor de planners van politiekorpsen.

De training is ontwikkeld op initiatief van de vts Politie Nederland. Dat is een voorziening tot samenwerking (vts) die ondersteuning biedt aan politiekorpsen en andere partners in de openbare orde en veiligheidssector. Alle politieregio's en het Rijk nemen deel aan de vts Politie Nederland.

Wet- en regelgeving
Tijdens de training Basisvoorziening Capaciteitsmanagement leren de politieplanners over het planningsproces en bespreken ze onderlinge verdeling van taken, verantwoordelijkheden en bevoegdheden. Ook komen de benodigde competenties aan de orde voor goede uitoefening van de functie en is er aandacht voor wet- en regelgeving.

Ook basisopleiding
Déhora ontwikkelde de training in samenwerking met de Politieacademie. Over één tot anderhalf jaar hebben alle 750 politieplanners de training Basisvoorziening Capaciteitsmanagement achter de rug. Het blijft niet bij deze training. Déhora gaat in de toekomst ook de basisopleiding verzorgen voor de planners van politiekorpsen.


Noot voor de pers
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Emiel Reuling, trainer bij Déhora Consultancy Group, via telefoonnummer (020) 404 40 42 of per e-mail: e.reuling@dehora.nl Voor meer informatie over trainingen van Déhora verwijzen wij u graag naar onze website www.dehora.nl.

Verstreken tijd: 18 jaar en 86 dagen
Déhora contact  

+31 (0)20 - 404 40 42
info@dehora.nl
www.dehora.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR