www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 70 dagen geleden)
Bedrijf:

Dexton Agile System Environment uitgebreid naar meerdere platformen

Capelle a/d IJssel, 17 april 2008 - Dexton, een softwarebedrijf met meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van complexe integratieprocessen, maakt vandaag bekend dat haar Agile System Environment (ASE) nu ook beschikbaar is op Websphere, Apache en TomCat.

Door gebruik te maken van Java (EE) en J2EE (JES) technologie, naast de reeds toegepaste .Net Framework technologie, is ASE nu volledig platformonafhankelijk. ASE was altijd al cross browser compatible (Internet Explorer, Safari en Modzilla Firefox). Bovendien zijn de applicatie onderdelen beschikbaar voor Unix, IBM iSeries, Microsoft Server en Linux.


Met deze volgende stap in het doorontwikkelen van de eerste oplossing die corporate performance management voor alle leidende BI oplossingen mogelijk maakt, denkt CEO Jos Halkus dat
“ASE bijzonder goed gepositioneerd is om bedrijven te helpen bij het verhogen van hun winstgevendheid door hun business intelligence te integrereren met hun business processen.”
Eerder deze maand reageerde Dexton al op uitspraken van Andreas Bitterer (Gartner), die aangaf dat bedrijven meer kunnen bereiken als ze een geïntergreerde aanpak toepassen op hun corporate performance management.

Mede door het toepassen van de marktstandaarden op het gebied van communicatie (XML, ADO en WebServices) kunnen bestaande toepassingen naadloos en zonder uitgebreide bouwprojecten in ASE worden ondergebracht. De onderlinge samenhang wordt door de door Dexton gepatendeerde integratie en modelleringsinstrumenten gegarandeerd.

Dexton’s Agile System Environment integreert BI and backoffice systemen en maakt het mogelijk dat Business Processen ‘actionable' worden. Alle toonaangevende BI spelers, waaronder Business Objects en Cognos, zijn in Dexton ASE opgenomen. Bovendien is ASE de perfecte match voor bijvoorbeeld IBM’s ‘4-in-a-box’ om resultaten te integreren in de dagelijkse business processen.

“We weten dat technologie niet de belangrijkste drijfveer is van het mogelijk maken van corporate performance management, maar door ASE platformonafhankelijk te maken, hebben we elke denkbare reden weggenomen om ASE niet in te zetten bij verhogen winstgevendheid van bedrijven’’, aldus Jos Halkus, CEO van Dexton.

Dexton heeft ‘ready to market’ integraties met Cognos 8, Business Objects XI, SAP R3 en diverse (back-)office applicaties beschikbaar.

Over Dexton
Dexton is sinds twintig jaar internationaal actief en succesvol als ontwikkelaar en leverancier van relatiemanagementoplossingen. Naast hoogwaardige onsite oplossingen die eenvoudig zijn te integreren met bestaande legacy- en ERP-oplossingen van bedrijven van elke grootte of omvang biedt Dexton virtual relatiemanagementoplossingen die kunnen worden gekoppeld aan mobile devices (iDexton). Tal van internationale klanten uit verschillende branches verbeteren hun commerciële bedrijfsprocessen met oplossingen van Dexton. Dexton heeft kantoren in Nederland en Engeland.

Voor meer informatie: www.dexton.nl, telefoon 010-288-5020,
E-mail: info@dexton.nl.

Verstreken tijd: 18 jaar en 70 dagen
Dexton Busines.. contact  

+31 (0)10 288 50 20
info@dexton.nl
www.dexton.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl