www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 107 dagen geleden)

Vrouw kiest vakantiebestemming

Heerhugowaard, 1 april 2008 – Een man die de vakantiebestemming uitzoekt? Dat komt maar zelden voor, zo blijkt uit online onderzoek van Belvilla. In bijna drie kwart van de gevallen is het de vrouw die bepaalt waar de reis heen gaat.

Belvilla, specialist in de verhuur van vakantiehuizen, heeft een onderzoek gehouden onder de bezoekers van haar website om erachter te komen wie in het gezin de vakantiebestemming kiest. Hieruit blijkt dat de man zich in veel gevallen niet of nauwelijks met deze keuze bemoeit. Met 74 procent staan de vrouwen duidelijk bovenaan. Het aandeel mannen dat de bestemming uitzoekt is slechts 19 procent. In zeven procent van de gevallen maken de kinderen de keuze. Aan het onderzoek van Belvilla deden in totaal 1198 personen mee.

Nick Bosch van Rosenthal, directeur van Belvilla, over de cijfers: ‘We vermoedden al dat de locatiekeuze het domein van de vrouw is. De bevestiging hiervan is belangrijk om beter in te kunnen spelen op het keuzeproces van de vakantiebestemming. Voor vrouwen spelen foto’s en sfeerverhalen een belangrijke rol bij de keuze voor een bestemming. We peilen regelmatig op deze manier de mening van onze klanten over uiteenlopende zaken om hen zo optimaal te kunnen blijven bedienen.”

Over Belvilla
Belvilla is specialist in de verhuur van vakantiehuizen. De organisatie is marktleider in Nederland en bestaat 20 jaar. Belvilla verzorgt voor meer dan 150.000 klanten per jaar een verblijf in een van de 6525 winterse en zomerse vakantieaccommodaties in dertien Europese landen. Belvilla onderscheidt zich door haar ruime aanbod van karakteristieke vakantiehuizen, simpele boekingsprocedures en de real-time beschikbaarheid. De organisatie heeft 65 medewerkers in dienst. Meer informatie is beschikbaar op www.belvilla.nl.

EINDE PERSBERICHT

Voor meer informatie:
Belvilla
Nick Bosch van Rosenthal
Directeur
Telefoon: +31 (0) 72 576 6643
E-mail: nick.bosch@belvilla.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 107 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl