www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 152 dagen geleden)

ID manager ondersteunt communicatieproces Hogeschool INHOLLAND

Zwolle, 17 december 2007 – Hogeschool INHOLLAND neemt ID manager in gebruik, het marketing operations management (MOM) softwareplatform van Capital ID. ID manager ondersteunt zowel de centrale als de decentrale marketing- en communicatieactiviteiten. De interne en externe uitingen van de onderwijsinstelling kunnen hierdoor eenvoudiger in overeenstemming gebracht worden met de huisstijl. Ook wordt er bespaard op de kosten voor vormgeving en druk. Via ID manager zijn straks templates beschikbaar voor onder andere posters, nieuwsbrieven, flyers en factsheets. Het systeem bevat een beeldbank waar afdelingen zelf foto’s en logo’s uit kunnen halen. Alle uitingen van de hogeschool voldoen daardoor per definitie aan de huisstijl.

Hogeschool INHOLLAND is een instelling voor hoger onderwijs in de Randstad, met locaties in onder andere Haarlem, Alkmaar, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Delft. De locaties verrichten hun eigen marketing- en communicatieactiviteiten. Om tot meer standaardisatie te komen, werd er besloten om ID manager aan te schaffen. De keuze viel op Capital ID omdat dat bedrijf een standaardoplossing kon bieden met goede referenties, waaronder een aantal onderwijsinstellingen.

Walter Wassenaar, Manager Corporate Communicatie bij Hogeschool INHOLLAND zegt: “ID manager biedt ook functionaliteit voor het creëren en publiceren van advertenties, maar we hebben er bewust voor gekozen om daar vooralsnog geen gebruik van te maken. We vinden het vooral belangrijk dat we de applicatie aan zoveel mogelijk medewerkers kunnen aanbieden. Wanneer zij straks bijvoorbeeld een poster willen maken hoeven ze daarvoor geen vormgever of drukker meer in te schakelen. De kosten van de aanschaf van het systeem worden daardoor snel terugverdiend.”

Begin 2008 neemt Hogeschool INHOLLAND ID manager organisatiebreed in gebruik.

Capital ID BV – Assiesplein 1- 8011 XD Zwolle

Tel: 038-4229999 – e-mail: info@capitalid.nl – internet: www.capitalid.nl

Over Capital ID
Capital ID richt zich op het automatiseren van marketingcommunicatie. Met de eigen ontwikkelde software genaamd ‘ID manager’ is Capital ID marktleider in Nederland op het gebied van marketing operations management (MOM) en digital asset management (DAM). Daarnaast biedt het bedrijf diensten op het gebied van e-commerce en online marketing. Tot het klantenbestand van Capital ID behoren onder andere Randstad Holding, Starbucks, ABN Amro, Rabobank, USG People, Vedior, SNS Bank en BCC. Capital ID wordt geleid door Luke McKeever (CEO), Dennis Steen (CMO) en Andréy Prins (CTO). Het bedrijf is gevestigd in Zwolle en heeft twee werkmaatschappijen: ID manager en ID interactive. Voor meer informatie zie www.capitalid.nl.



Voor redactionele informatie:
Influx PR – Frieda Zieleman – tel: 055 3663034 – e-mail: frieda@influx-pr.com
Of Capital ID – Dennis Steen – tel: 06 51420626 – e-mail: d.steen@capitalid.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 152 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl