Leusden, 12 juli 2007 – Softwareleverancier AFAS ERP Software B.V. is het jaar goed gestart. De omzet groeide het eerste half jaar met 20%. Dat ligt zelfs nog boven de verwachte stijging van 11%, die in het jaarverslag 2006 werd genoemd. Piet Mars, medeoprichter en lid van de Raad van Bestuur bij AFAS, voorspelt dat deze trend zich ook in de tweede helft van het jaar zal voortzetten. Autonome groei
De campagne “AFAS Profit. ERP Software voor iedereen”, die in 2006 is gelanceerd blijkt een groot succes. In 2007 is de verkoop van de ERP-bundel met 22% gestegen. Ook de licentie-omzet maakte een substantiële groei van 8% door. Het aantal loonstroken, dat verwerkt wordt met Profit Payroll, is gestegen met 80.000: een toename van 16%. Deze groeicijfers zijn volstrekt autonoom gerealiseerd.
Piet Mars verklaart de enorme groei: “De marktomstandigheden zijn gunstig. Dat helpt. Maar ik denk vooral dat het succes van de visie op ERP en de transparantie die AFAS uitstraalt als bedrijf en in de producten bepalend zijn geweest voor deze positieve resultaten.”
Traditionele serviceverwerkers achterhaald
De toename van het aantal digitale loonstroken geeft volgens Piet Mars aan dat de visie van de traditionele serviceverwerkers steeds meer aan kracht verliest. “Serviceverwerkers werken vaak nog met achterhaalde systemen en loonmutaties worden handmatig verwerkt. Daardoor ontstaan snel fouten.” En dat kan echt niet meer, vindt Mars. “Ik verwacht dat deze werkwijze over 5 jaar niet meer bestaat.”
Nieuwe versie AFAS Profit
Het komende half jaar staat er weer veel te gebeuren bij AFAS. “In oktober komt de nieuwe versie AFAS Profit 2008 op de markt. Deze bevat onder meer een geheel vernieuwd Profit Logistiek, uitgebreid competentiemanagement en vernieuwde Webfunctionaliteit. We blijven fors investeren in onze producten, dat is belangrijk om te blijven groeien,” aldus een enthousiaste Piet Mars.
Over AFAS ERP Software
AFAS ERP Software B.V. richt zich op de ontwikkeling, verkoop en implementatie van een uitgebreid portfolio aan producten dat voorziet in een groot aantal geïntegreerde ERP functies. Daarnaast verzorgt AFAS support en consultancy. Kwaliteit en visie vormen de basis van het succes van AFAS. De visie die aan de producten ten grondslag ligt heeft AFAS Ondernemingsprocesbeheer (OPB®) genoemd. AFAS is een dynamisch, eigenzinnig en puur Nederlands bedrijf met ruim 200 medewerkers en meer dan 11.000 klanten in Nederland, België, Luxemburg, de Nederlandse Antillen en Aruba. AFAS is opgericht in 1996 en gevestigd in Leusden. Kijk voor meer informatie over AFAS op
www.afas.nl.
Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Johan Franck, Marketingmanager AFAS via 06-51487020 of met Paul Mols, communicatieadviseur Stassen Communicatie via 030-693 0664 0f 06-53710742.