www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:

Seminar 'De documentaire (achter)kant van het e-loket' van Digital display

Den Haag, 23 mei 2007

Op donderdag 27 september 2007 vindt in congrescentrum De Eenhoorn te Amersfoort het seminar 'De documentaire (achter)kant van het e-loket: kwestie van koppelen of kantelen?' plaats. De organisatie is in handen van Digital display, een gespecialiseerd adviesbureau op het gebied van digitale documenthuishouding in de brede zin van het woord. Op het seminar zullen zes sprekers uit de praktijk hun verhaal vertellen over procesgericht werken, efficiency-verbetering en elektronische dienstverlening.

Een aantal organisaties hebben al flinke stappen gezet om hun dienstverlening digitaal, transparant, en doelmatiger te laten verlopen. Tijdens het seminar wordt met voorbeelden uit de gemeente Lelystad en de provincie Zuid-Holland gekeken naar de digitale dienstverlening als organisatieontwikkeltraject. Tevens wordt de proces georiënteerde organisatie toegelicht vanuit de gemeente Deventer en Amstelveen. Tenslotte zal tijdens het seminar stil gestaan worden bij de visie en de resultaten van ANDEZ1. Hiervoor staan de gemeente Nieuwegein en Delft centraal.

Op interactieve wijze zal invulling gegeven worden aan de dag, waarbij vooral de praktijk centraal staat.

Informatie over het seminar en aanmelden kan via www.ddisplay.nl

Over Digital display
Digital display is een gespecialiseerd adviesbureau op het gebied van digitale documenthuishouding en alle procesmatige en organisatorische aspecten daar omheen. Digital display is sterk gericht op de menselijke kanten van het advieswerk. Integriteit en aandacht voor de mens achter het proces en de klant staan daarin centraal. Voor meer informatie: www.ddisplay.nl

Postbus 96847 – 2509 JE Den Haag
Tel 070 – 326 8485 – Fax 070 – 326 4432

Jeroen Jonkers – Tel 06 – 1401 6061

Verstreken tijd: 19 jaar en 35 dagen
Digital displa.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR