ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 6 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: AxiCom

Avaya benoemt Richard van den Oudenalder tot Sales Manager Business Partners Nederland

Nieuwegein – Avaya, Inc. (NYSE: AV), leverancier van communicatieapplicaties, -software en -diensten aan de zakelijke markt, benoemt Richard van den Oudenalder (40) tot Sales Manager Business Partners Nederland. In zijn nieuwe functie is hij binnen Avaya eindverantwoordelijk voor de Nederlandse verkoop via kanaalpartners. Daarnaast gaat hij deel uitmaken van het managementteam van Avaya. Van den Oudenalder volgt Jaco Pesschier op die vertrekt naar Avaya Business Partner HIG Telecommunicatie.

Richard van den Oudenalder werkt een jaar bij Avaya als Account Manager voor het indirecte verkoopkanaal. Voordat hij bij Avaya in dienst kwam, werkte Van den Oudenalder acht jaar bij Cisco waar hij onder andere de functie van Senior Channel Account Manager bekleedde. In deze periode heeft hij zich ingezet voor de uitbouw van het indirecte kanaal.

“Richard van den Oudenalder heeft veel ervaring in het indirecte sales-kanaal. Daarnaast heeft hij zich het afgelopen jaar binnen Avaya geprofileerd als een bekwame manager met oog voor partnerwensen. Dit maakt hem de ideale leidinggevende voor het Nederlandse partnerkanaal-sales-team. We hebben het volste vertrouwen dat hij de Nederlandse verkoopgroei nog verder zal stimuleren”, zegt Chris de Jongh, Managing Director van Avaya Nederland. “We zijn verheugd dat we zo snel een uitstekende opvolger voor Jaco Pesschier hebben gevonden. Pesschier heeft zijn rol binnen Avaya altijd op een persoonlijke wijze en met veel inzet vervuld. Avaya wenst hem heel veel succes in zijn nieuwe functie bij HIG Telecommunicatie.”

“Richard van den Oudenalder gaat zich op korte termijn ook bezig houden met het uitbreiden van het indirecte sales-team. Avaya maakt momenteel een aanzienlijke groei door. Zo is het aantal Business Partners in met name het mkb-segment enorm toegenomen. Het aandeel van Avaya in deze markt is gestegen tot maar liefst twintig procent”, aldus De Jongh.

Over Avaya
Avaya levert oplossingen voor Intelligent Communications waarmee klanten hun onderscheidend vermogen kunnen vergroten om zo de concurrentie voor te blijven. Meer dan een miljoen bedrijven over de gehele wereld, waaronder meer dan 90% van de Fortune® 500, vertrouwen op Avaya-oplossingen voor IP-telefonie, Unified Communications, Contact Centers en Communications Enabled Business Processes. Avaya Global Services biedt organisaties van iedere omvang een uitgebreide dienstverlening en ondersteuning. Voor meer informatie: www.avaya.nl

Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen
Tel.: 030 6565070
E-mail: avaya@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 6 dagen
PR contact  

Logo AxiCom
Avaya contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR