Utrecht, 29 januari 2007 – HTC, wereldwijd de grootste leverancier van op Windows Mobile gebaseerde smartphones en PDA’s heeft de PR-belangen voor de Benelux ondergebracht bij Whizpr.
HTC, opgericht in 1997, fabriceert al jaren mobiele apparaten voor ’s werelds grootste telecomoperators. Om tegemoet te komen aan de snelgroeiende vraag naar Windows Mobile-apparatuur en als gevolg van het succes van HTC’s innovatievermogen en kwaliteit, werd medio 2006 besloten om ook onder de eigen merknaam producten op de markt te brengen. De PR-activiteiten moeten bijdragen aan het breder en beter bekendmaken van de propositie van HTC in de Benelux.
In EMEA is HTC de op een na grootste speler in het marktsegment van intelligente mobiele toestellen. In vergelijking met het derde kwartaal van 2005 vergrootte HTC zijn marktaandeel in het derde kwartaal van 2006 met bijna drie procent. Gartner verwacht dat de markt van smartphones en PDA’s met Windows Mobile tegen 2009 meer dan 50 miljoen toestellen groot is.*
-----------------------
* Source: Gartner / Dataquest, March 2006
Over HTC
HTC ontwerpt innovatieve smartphones en PDA-telefoons die de gebruiker echte mobiliteit en vrijheid garanderen. HTC, opgericht in 1997, is de leverancier van veel van de populairste toestellen die door telecomoperators op de markt worden gebracht. HTC kent een unieke samenwerking met de belangrijkste fabrikanten van mobiele apparatuur, inclusief de belangrijkste telecombedrijven in Europa, de VS en in de snelgroeiende Aziatische markt. In juni 2006 besliste het bedrijf om zich ook in Europa te positioneren onder de merknaam HTC met als doel uniform te communiceren naar zowel partners als eindgebruikers.
HTC is wereldwijd de grootste fabrikant van mobiele apparatuur op basis van het Microsoft Windows Mobile platform en is een van de snelstgroeiende bedrijven in de sector van mobiele apparatuur. HTC is genoteerd aan de Taiwanese beurs.
www.htc.comVoor meer informatie:
Whizpr
Chantal Schepers/ Winnie Silvertand
Tel.: 0317-410483
E-mail: HTC(at)whizpr.nl