ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:

Schitterend design geeft nieuwe dimensie aan laptops

Heemstede, 9 november 2006 - Advance Dialogue, al bijna 25 jaar specialist in draagbare en innovatieve producten introduceert de nieuwe Flybook VM met schitterend ontwerp.


Design
De nieuwe Flybook VM geeft een nieuwe dimensie aan het fenomeen laptop. Met haar schitterende, maar tevens praktische ontwerp begeeft zij zich op nieuwe paden. De Flybook VM heeft namelijk een scherm die niet alleen omhoog kan (wat al uniek is), maar ook nog eens naar voren en achteren kan bewegen. Een bijzonder unieke constructie draagt hier zorg voor. Hierdoor is het mogelijk om op plaatsen waar weinig ruimte is toch optimaal van een laptop gebruik te maken, met een perfecte kijkhoek op het beeldscherm. Zo is de Flybook VM ideaal in een vliegtuig, trein of bus. Doordat het scherm omhoog kan, verbetert ook de zithouding achter de laptop. De fraaie vormgeving blijkt verder uit de bijzonder slanke vormen en een minimaal gewicht van slechts 1.6Kg!

De Flybook VM is een absolute innovatie. Het 12” TFT-scherm heeft een 16:9 (breedbeeld) verhouding en tezamen met een hoog contrast en helderheid levert dit een zeer hoge kwaliteit van het beeld op. Dankzij de ingebouwde vingerafdrukherkenning is de Flybook VM beveiligd tegen ongeautoriseerd gebruik door derden. Wie wil inloggen op het bedrijfsnetwerk heeft de beschikking over WiFi (draadloze netwerkmodule). En voor het draadloos aansluiten van randapparatuur is er Bluetooth beschikbaar. Middels een PC card kan er wereldwijd ingelogd worden op het bedrijfsnetwerk of internet. De nieuwe Flybook VM biedt ongekende mogelijkheden met een moderne en stijlvolle uitstraling.

De Flybook is verkrijgbaar voor € 2.290,- (excl. Btw).

Advance Dialogue Benelux
Advance Dialogue is de officiële distributeur van de Flybook, gevestigd te Heemstede, en al bijna 25 jaar een toonaangevende onderneming die gespecialiseerd is in producten voor communicatie, mobiliteit en connectiviteit. Advance Dialogue beschikt over een zeer breed eigen assortiment draagbare computers, tablet PC’s en mobiele oplossingen.

Advance Dialogue werkt samen met Holbe Dialogue International, de fabrikant van Flybook, met vestigingen in Taiwan, Rusland, Italie, Amerika, Zuid-Afrika, England, Dubai.

Voor meer informatie over deze aktie kunt u terecht op www.flybook.nl

Advance Dialogue Benelux
Postbus 641
2100 AP Heemstede
T. 023 - 529 43 44
F. 023 - 529 32 33
E. info@flybook.nl
I. www.flybook.nl

Contactpersoon:
Bob Witjas
Telefoon: 023-529 43 44
Fax: 023-529 32 33
email: bwitjas@AVTbv.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 136 dagen
Advance Techno.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl