ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 97 dagen geleden)
Bedrijf:

Cordares IT en UGS bieden projectsite voor bouwsector

digitale marktplaats vergemakkelijkt samenwerking tussen ketenpartners

‘s-Hertogenbosch, 2 oktober 2006 - Cordares IT en UGS hebben gezamenlijk een online projectsite ontwikkeld. Deze site is voor de bouwbranche gerealiseerd en stelt een bouwonderneming in staat om met diverse ketenpartners via een projectsite eenvoudig samen te werken.

Via www.Bouwplaza.nl komen bezoekers op een portaal dat toegang biedt tot een gedeelde projectomgeving. In deze omgeving kunnen gebruikers documenten, taakbeheer en applicaties delen. Dit maakt samenwerking tussen alle partijen in de bouwketen gemakkelijker en biedt de gebruikers hulpmiddelen om efficiënt en effectief samen te werken in een bouwproject.

Behalve de digitale projectomgeving kunnen bedrijven ook een bouwvergunning aanvragen via deze site. "Het doel is om de site verder te ontwikkelen tot een digitaal marktplein, waar bouwondernemingen terecht kunnen voor allerlei diensten," vertelt Ryan Tewari, directeur Cordares Diensten B.V.

“Cordares heeft ruime kennis en ervaring in de bouwbranche en biedt een brede IT dienstverlening. Voor ons is dit een ideale partner om gezamenlijk innovatieve oplossingen mee te ontwikkelen en te realiseren”, aldus Edwin Severijn, country manager bij UGS Benelux. “Wij zijn ervan overtuigd dat wij met Bouwplaza een portaal hebben neergezet dat bouwbedrijven helpt om zich sneller te ontwikkelen.”

Cordares IT zal samen met UGS Bouwplaza op 8 november tijdens ICT Bouw in Triavium te Nijmegen presenteren. Naast een presentatie met uitleg worden verschillende live-demonstraties gegeven. Verder is het mogelijk deel te nemen aan een workshop. Meer informatie hierover is te vinden op http://www.ckc-seminars.nl/ictbouw. Hierdoor krijgen geïnteresseerden direct inzicht in de mogelijkheden van Bouwplaza.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Cordares IT
Cordares IT heeft een naam hoog te houden in de uitvoering van zeer complexe geautomatiseerde administratieve processen. Cordares IT ontwikkelt, implementeert en exploiteert systemen voor uiteenlopende opdrachtgevers. Hiernaast voeren wij voor onze klanten diverse webservices uit. Onze 250 professionals zijn expert in uiteenlopende technologieën: Microsoft, .NET, J2EE, JAVA, Oracle, SAP en Delta Cobol. Cordares IT maakt onderdeel uit van Cordares. Cordares is de specialist in pensioenbeheer en inkomensverzekering voor meer dan één miljoen Nederlanders. Met circa EUR 23 miljard vermogen onder beheer, een uitstekend track record en vakkennis opgebouwd sinds 1952, is Cordares een visie- en beleidsbepalende speler in de financiële dienstverlening. Meer informatie kunt u vinden op de website: www.cordares.nl en www.it.cordares.nl

Over UGS
UGS is een toonaangevende wereldwijde aanbieder van software en diensten voor product lifecycle management (PLM). Wereldwijd heeft het bedrijf al bijna 4 miljoen werkplekken en 46.000 klanten. De visie van UGS is het ondersteunen van al zijn klanten om oplossingen en diensten aan te dragen bij het opzetten van wereldwijde innovatienetwerken. Hierdoor kunnen deze bedrijven beter anticiperen op snelle veranderingen en uitdagingen binnen de huidige wereldeconomie.

Het hoofdkantoor bevindt zich in Plano, Texas, USA. Het Benelux-kantoor bevindt zich in ’s-Hertogenbosch. Meer informatie over UGS kunt u vinden op de website: www.ugsplm.nl

Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met:

UGS
mevrouw S. Versleijen, Marketing and Communications, UGS
tel: 073 680 25 32,
email: simone.versleijen@ugs.com

Cordares
de heer F.H.M. Erkens, Hoofd Concerncommunicatie, Cordares Holding N.V.
tel: 020 583 24 72
email: F.Erkens@cordares.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 97 dagen
UGS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR