Zoetermeer, 22 augustus 2006 – Spotfire leverancier van oplossingen voor business analytics, heeft de eerste Business Intelligence Network’s 2006 Data Virtualisation Competition gewonnen. De wedstrijd bestaat uit vijf onderdelen en daagt deelnemende bedrijven uit om bedrijfsgegevens zodanig visueel te presenteren dat complexe problemen sneller en effectiever kunnen worden aangepakt.
Deelnemers aan de wedstrijd moesten een visualisatie ontwikkelen, waarmee financieel managers het uitgavenpatroon van twaalf afdelingen konden onderzoeken om daarin trends en mogelijke problemen inzichtelijk te maken. De Spotfire-oplossing, ontwikkeld op basis van de nieuwe Spotfire DXP software, maakt het eenvoudig om de afdelingen onderling te vergelijkingen, maar ook om de verschillende bedrijfsonderdelen individueel te analyseren.
“Spotfire DXP stelt steeds meer managers en bedrijfsspecialisten in staat om zelf alle beschikbare bedrijfsgegevens te ondervragen om daarmee hun doelstelling sneller te behalen of te overschrijden”, zegt Rock Gnatovich, president van Spotfire. “Vergeleken met andere oplossingen in de Business Intelligence Network-wedstrijd, onderscheidt Spotfire DXP zich door het gemak waarmee doelgerichte analyses kunnen worden uitgevoerd door eerstelijns medewerkers.”
Spotfire DXP is schaalbaar waardoor professionals in de gehele organisatie hun eigen analyses kunnen uitvoeren, toegepast op het bedrijfsproces waar zij zich mee bezighouden. De Spotfire DXP-architectuur is gebaseerd op Microsoft.Net en beschikbaar voor 32- en 64-bit omgevingen voor een snelle en sterk interactieve raadpleging van gegevens.
Kijk
hier voor een gedetailleerde weergave van de bijdrage van Spotfire en de andere deelnemers.
----------------------
Over Spotfire
Spotfire levert oplossingen voor business analytics (interactieve, visuele data-analyse). Meer dan 1.000 organisaties in de wetenschappelijke sector, farmaceutische industrie, energiebranche, financiële wereld en halfgeleiderindustrie gebruiken de Spotfire DecisionSite software voor het analyseren van hun onderzoeks- en bedrijfsgegevens. Spotfire stelt onderzoekers en analisten in staat om hun informatie visueel te doorsnijden, te presenteren en te rapporteren. Organisaties creëren hiermee een concurrentievoordeel omdat Spotfire-gebruikers sneller tot nieuwe inzichten komen en mogelijke problemen sneller onderkennen. Spotfire heeft hoofdkantoren in Boston, Göteborg en Tokyo.
Meer informatie:
Spotfire
Steven Naarding
Tel. 06 53 447 234
E-mail:
steven.naarding@spotfire.comWhizpr
Chantal Schepers
Tel. 0317- 410 483
E-mail: spotfire(at)whizpr.nl