www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:
PR: Hill+Knowlton Strategies

ESIZE en Business Objects gaan samenwerken

Bilthoven, 17 juli 2006 - ESIZE, leverancier van e-Procurement software, en Business Objects, hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten. Als onderdeel van de overeenkomst wordt BusinessObjects Enterprise Edition als standaard rapportagetool opgenomen in de e-Procurement software van ESIZE.

Door de rapportageoplossing van Business Objects standaard op te nemen in de ESIZE-software, beschikken klanten over extra flexibiliteit voor het geautomatiseerd plannen en e-mailen van rapporten. Daarnaast wordt de performance en schaalbaarheid van rapporteren vergroot.

"Het verkrijgen van inzicht in uitgaven is voor veel organisaties de belangrijkste reden om gebruik te maken van de oplossingen van ESIZE. In dat kader zijn rapportages van het grootst mogelijke belang. Door Business Objects te integreren met ESIZE hebben onze klanten de mogelijkheid om zelf op een gebruikersvriendelijke wijze elke willekeurige rapportage te maken. Zo geeft ESIZE invulling aan de continue verbetering van haar software en de wensen van zijn klanten. Wij hebben voor Business Objects gekozen op basis van de goede integratiemogelijkheden, de positie die het bedrijf heeft in de markt en het aansprekende klantportfolio", aldus Udo Ziegerink, Directeur ESIZE.

Hans Schut, OEM Business Development Manager bij Business Objects: “Wij zijn zeer tevreden met de samenwerking in deze markt, waar klanten zoeken naar inkoopoplossingen voor het ondersteunen van hun interne proces. Ons vlaggenschip BusinessObjects Enterprise Edition zit nu standaard in de ESIZE-oplossingen. Hierdoor profiteren klanten van meer functionaliteit op business intelligence-gebied. Naast de uitbreiding van onze locale aanwezigheid en toegang tot de markt van ESIZE, zorgt de samenwerking ervoor dat we klanten toegang kunnen bieden tot ESIZE en Business Objects-software via een ASP-model. Dit biedt de klant ook nog eens extra flexibiliteit, in zowel prijs als gebruik.”



Over ESIZE
ESIZE is actief op het gebied van software ter ondersteuning van inkoopprocessen. Vanuit een uitgebreide ervaring en kennis van ERP, inkoop- & verkoopprocessen en ICT, is ESIZE uitgegroeid tot specialist en marktleider op het gebied van inkoopsoftware en -outsourcing. Inmiddels is een groot aantal succesvolle projecten en implementaties gerealiseerd voor toonaangevende organisaties uit diverse branches. Voor meer informatie: www.esize.nl.  

Over Business Objects
Business Objects (Euronext Paris: ISIN FR0004026250 - BOB en Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. BusinessObjects XI biedt organisaties een compleet platform voor performance management, planning, rapportage, queries en analyse en enterprise information management. Crystal Reports is geïntegreerd in Business Objects XI. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. Business Objects bedient samen met ruim 3.000 partners wereldwijd meer dan 35.000 klanten in meer dan 80 landen. www.businessobjects.com.  

Voor meer informatie:
Business Objects
Lianne Verhoeven
Tel: 030 225 90 00
lianne.verhoeven(at)businessobjects.com

Whizpr
Marieke Adama
Tel: 0317 410 483
bobj(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 1 dag
Business Objec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR