ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:

BRAIN FORCE – VAI en Microsoft implementeren Windows Vista bij zorgorganisatie Vanboeijen

Veenendaal, 12 juli 2006 – BRAIN FORCE – VAI implementeert momenteel een volledige versie van Windows Vista (bèta 2) bij zorgorganisatie Vanboeijen uit Assen. Het nieuwe besturingssysteem wordt in oktober van dit jaar geïntroduceerd. De bètaversie wordt, in het kader van het Microsoft Technology Adaption Program (TAP) door een select aantal partners nu al geïmplementeerd. Als Gold Partner van Microsoft doet BRAIN FORCE – VAI mee aan het Technology Adaption Program (TAP), waarbij nieuwe technologie, die nog niet officieel op de markt beschikbaar is, bij klanten geïmplementeerd wordt.

Vanboeijen
Vanboeijen biedt zorg en begeleiding aan mensen met een verstandelijke handicap. Het gaat daarbij om 660 uitwonenden en enkele honderden thuiswonenden. Er is gekozen voor implementatie bij Vanboeijen vanwege de professionele manier waarop zij omgaan met ICT-dienstverlening. Vanboeijen zet ICT in om zich te onderscheiden van andere zorgaanbieders. Zo wordt onder meer gekeken naar verbeterde mogelijkheden voor mobiel werken. Extern speelt de druk van de overheid om meer gegevens in elektronische dossiers vast te leggen. De uitgebreide beveiligingsfunctionaliteiten in Windows Vista stellen Vanboeijen in staat veilig en betrouwbaar met de clientgegevens om te gaan.

“Windows Vista zorgt ervoor dat we de implementatie van service pack 2 voor XP over kunnen slaan en een enorme sprong voorwaarts kunnen maken met betrekking tot onze IT-omgeving”, zegt Jan-Willem ten Hove, IT-manager bij Vanboeijen. “De samenwerking met Microsoft en BRAIN FORCE – VAI garandeert een optimale implementatie en benutting van alle functionaliteiten. In januari 2007 hopen we geheel over te zijn en werken 1300 medewerkers met Windows Vista.”

“Wij zijn als ICT-dienstverlener continu op zoek naar manieren om ons te onderscheiden en het TAP-programma biedt ons die mogelijkheid”, zegt Wilko Visser, algemeen directeur van BRAIN FORCE – VAI. “We bouwen vroegtijdig kennis en ervaring op van Windows Vista en hebben zo ten tijde van de introductie een kant-en-klare geconfigureerde Vista IT-omgeving die optimaal beheerd kan worden.”

TAP
Het Technology Adaption Program is het door Microsoft ontwikkelde samenwerkingsprogramma waarbij de nieuwste technologie, bij klanten geïmplementeerd wordt. Zowel voor Microsoft, de partner, als de klant brengt dit grote voordelen. Microsoft leert in de pre-release fase hoe het product werkt en ontvangen wordt door de partner en de klant en verwerkt de feedback in zijn productontwikkeling. Voor de partner brengt het vroegtijdige kennis en ervaring van het product en de invulling van het implementatietraject. De klant beschikt over de nieuwste technologie en functionaliteiten waarmee ze een concurrentievoordeel opbouwen.

Marius Spijkerboer, Partner Account Manager System Integrators bij Microsoft: “Geavanceerde toepassing van IT zorgt voor een hogere kwaliteit van de zorg. Vanboeijen erkent dit en wil voorop lopen op IT-gebied. De implementatie van Windows Vista met BRAIN FORCE – VAI en Vanboeijen zorgt ervoor dat de zorgorganisatie straks alle voordelen van het nieuwe platform daadwerkelijk kan benutten.”

Simplify blog
Windows Vista brengt een verbeterde en plezieriger manier van werken voor zowel de gebruiker als de beheerder. Maar wat betekent het voor de IT-omgeving van organisaties? Werken alle applicaties nog en wat zijn de gevolgen van de nieuwe data encryptie-methoden en hoe vindt deployment plaats? Om kennis en ervaring te bundelen en uit te wisselen, doen experts verslag van issues die zij tegenkomen in de praktijk op http://blogs.brainforce.nl/



Over BRAIN FORCE - VAI
BRAIN FORCE - VAI ontwikkelt geavanceerde producten en diensten voor de inrichting en het onderhoud van complexe ICT-infrastructuren. Optimale stabiliteit en betrouwbaarheid wordt gerealiseerd met minimale inspanningen in beheer en onderhoud. Inrichtings- en migratieprojecten en applicatiepackaging worden fixed price/fixed time gedaan. Met Packaging Robot levert BRAIN FORCE - VAI een uniek product voor het automatiseren van het MSI-packaging proces. Beheer Zonder Zorgen zorgt voor een altijd up-to-date IT-omgeving. Bij dit outtasking-concept regelt BRAIN FORCE - VAI het technisch beheer en houdt de klant controle over het operationele en functionele beheer. BRAIN FORCE - VAI verzorgt opleidingen voor beheerders om kennis en vaardigheden op te doen voor het ontwerp en de inrichting van complete Microsoft-omgevingen en voor applicatiepackaging.

BRAIN FORCE - VAI is Microsoft Gold Certified Partner en beschikt over vier partner competenties. Daarnaast is BRAIN FORCE - VAI Citrix Business Alliance Partner, Softricity Certified Consulting Partner én distributeur en implementatiepartner van ManageSoft. BRAIN FORCE - VAI werkt intensief samen met Atos Origin. Meer dan 200 organisaties zijn klant van BRAIN FORCE - VAI, waaronder CORUS, Stork, Heineken, KAS BANK, Gemeente Zwolle, Provincie Flevoland, Erasmus Medisch Centrum, NOS RTV en Wageningen Universiteit en Researchcenter. Sinds medio 2005 maakt VAI deel uit van het beursgenoteerde BRAIN FORCE. BRAIN FORCE telt momenteel 1.000 medewerkers en heeft 16 vestigingen in negen Europese landen. Meer informatie vindt u op www.brainforce.nl.  

Voor meer persinformatie:
BRAIN FORCE - VAI
Xavier Geerdink
Tel: 0318 - 560 360
E-mail: xavier.geerdink(at)brainforce.nl

Whizpr
Winnie Silvertand
Tel: 0317 – 410 483
E-mail: vai(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 51 dagen
BRAIN FORCE contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu