www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 34 dagen geleden)
Bedrijf:

M2M-award voor op afstand uitlezen van papiercontainers

Van Munster en I-Real blijken innovatieve partners

Tijdens het nationale M2M congres op 29 juni jl. is voor het eerst de M2M award uitgereikt aan het meest aansprekende, innovatieve Machine to Machine project van 2006. Van Munster Papier BV won deze prijs met een oplossing voor het monitoren van papiercontainers op afstand. I-Real BV uit Doetinchem (specialist in M2M en telemetrie) zorgde voor de ontwikkeling en de bouw van het systeem.

M2M staat voor Machine to Machine, communicatie tussen en met machines. Voor Van Munster Papier BV ontwikkelde I-Real BV een oplossing voor het communiceren met papiercontainers. Van Munster zocht naar een oplossing voor het zogenaamde ‘piepsysteem’. De klant constateert dat een container vol is, hij belt met de papierverwerker en de container wordt zo spoedig mogelijk geleegd.

Met de nieuwe M2M oplossing is het nu mogelijk om via internet het vulniveau van een papiercontainer te volgen. Door middel van E-mail en SMS wordt daarnaast een alarm gegeven wanneer het vulniveau de 80% heeft bereikt en de container dus opgehaald kan worden. Bijzonder is dat de chauffeur ook zelf SMS-berichten naar de containers kan sturen om het vulniveau uit te lezen. Dit is met name handig als een chauffeur in de buurt is en anders ‘leeg’ terug moet.

De jury was unaniem in haar uitverkiezing. Vooral de participatie van de chauffeurs en het omzetten van een passieve logistieke afdeling naar een proactieve, oogstte veel lof. Daarnaast woog de jury in haar oordeel mee dat voor een betrekkelijk geringe investering maximaal rendement wordt behaald.

Van Munster
Van Munster in Heesch werd opgericht in 1968, maar bestaat als puur familiebedrijf reeds sinds het begin van de jaren ’40. In de kern houdt het zich bezig met het inzamelen, sorteren en bewerken van alle soorten oud papier. Hierbij heeft het zich sterk ontwikkeld op het gebied van grafisch papierafval (drukkerijen, binderijen en kartonnagefabrieken). Maar daarnaast verwerkt Van Munster ook andere te recyclen afvalstoffen zoals metalen, plastics etc

I-Real Bv
I-Real BV is een jong bedrijf met 14 medewerkers gevestigd in Doetinchem. Het bedrijf is gespecialiseerd in oplossingen voor telemetrie en machine to machine communicatie. Sinds de oprichting in 2003 maakt het bedrijf met oplossingen voor beheer op afstand een flinke groei door. Naast de papiersector bevindt haar clientèle zich in de sectoren Water en Riolering, Energie, Veevoeders en Food. www.i-real.nl


Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Eric Heersink, directeur I-Real BV.
Telefoonnummer: 06-55356797 of e.heersink@i-real.nl.

Verstreken tijd: 20 jaar en 34 dagen
I-Real bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu