Voor het beheer van haar ICT omgeving is Van Aetsveld al geruime tijd klant van Real Time Solutions. De nieuwe ICT omgeving geeft Van Aetsveld meer mogelijkheden voor het werken op afstand en door de inzet van eRemote is Van Aetsveld verzekerd van een continue bewaking van haar systemen.
Het betreft een oplossing met HP Servers en werkstations, een Windows 2003 server omgeving en Windows XP Professional. Door de inzet van de nieuwe Cisco ASA 5500 is het mogelijk om een SSL VPN verbinding op te zetten met kantoor. Aangezien Van Aetsveld veelal met adviseurs werkt die buiten de eigen kantooromgeving zitten zorgt deze oplossing er voor dan er op een veilige en efficiënte manier kunnen werken.
Met deze oplossing heeft Van Aetsveld de beschikking over een betrouwbare netwerk infrastructuur, een stabiele server-omgeving en een eigen mailoplossing met Microsoft Exchange.
eRemote
Stabiliteit is voor Van Aetsveld van groot belang. Hierdoor is het dus noodzakelijk dat de ICT omgeving goed wordt beheerd. Om dit te realiseren heeft Van Aetsveld aan Real Time Solutions gevraagd om deze nieuwe omgeving te implementeren en in haar Network Operating Centre (NOC) te beheren. Indien er een incident optreedt, dan wordt er een call aangemaakt in de eService omgeving van Real Time. Ook worden engineers via SMS op de hoogte gehouden van urgente storingen.
Over Van Aetsveld
Zolang er projecten bestaan lopen ze uit hun tijd, geld en doelstellingen. We zullen nooit stellen dat zoiets bij ons niet kan gebeuren. Ook Van Aetsveld bestaat uit mensen van vlees en bloed. En niet elke variabele is altijd volledig voorspelbaar of beheersbaar. De stelling die we wél aandurven, en dagelijks bewijzen, is dat projectmatig veranderen door onze betrokkenheid beter af is.
De verklaring ligt in onze sterke bedrijfscultuur. Van Aetsveld is een team van mensen met gemiddeld meer dan vijftien jaar ervaring. Ons karakter: nuchter, genoeg kennis om niet te hoeven pronken, een beetje vakidioot, een aangeboren drang om harder te lopen dan anderen. En de behoefte het succes van veranderprojecten te garanderen. We houden veel van ons vak, ons bedrijf en onze klanten. Teveel voor korte termijn denken en handelen. Daarom investeren we in productontwikkeling en innovatie. En al is het dilemma soms groot: we zeggen ‘nee’ tegen opdrachten die niet bij ons passen. Dus kan iedereen ons vertrouwen als we ‘ja’ zeggen.
Meer informatie over het beheer van uw omgeving? Stuur dan een e-mail naar
sales@real-time.nl of bel ons: 0294-239494.
www.real-time.nl