De Meern, 15 februari 2006 - HP en Oracle hebben vandaag de volgende stap gezet in hun samenwerking om organisaties te helpen IT-hulpmiddelen en investeringen in lijn te brengen met de bedrijfsstrategie. Om te voldoen aan de toenemende vraag naar op standaarden gebaseerde software die het automatiseren van bedrijfsprocessen ondersteunt, wordt Oracle Fusion Middleware opgenomen in de HP Service-Oriented Architecture (SOA).
HP zal Oracle´s uitgebreide middleware producten gebruiken om de waarde van IT voor organisaties te verhogen door bedrijfsprocessen te automatiseren en verspreide gegevens en applicaties te integreren. Daarnaast worden er SOA´s ontwikkeld en toegepast.
De Oracle Fusion Middleware wordt geïntegreerd in HP´s op SOA gebaseerde systeemintegratiediensten die onder andere een complete lifecycle methodologie, risk management, start up en proof-of-concept diensten bieden. Voortbouwend op de bestaande kennis en ervaring met het verkopen van Oracle Fusion Middleware wil HP toegevoegde waarde bieden met SOA-oplossingen gebaseerd op deze middleware en HP Open View. Daarnaast willen Oracle en HP gezamenlijke initiatieven gaan ontplooien rondom de overstap van klanten naar de Service-Oriented Architecture.Deze aankondiging versterkt HP en Oracle´s Optimize for Agility initiatief dat in oktober vorig jaar werd aangekondigd.
--------------------------
Over Oracle
Oracle is 's werelds grootste leverancier van bedrijfssoftware. Voor meer informatie:
www.oracle.com###
Trademarks
Oracle, JD Edwards, PeopleSoft and Siebel are registered trademarks of Oracle Corporation and/or its affiliates. Other names may be trademarks of their respective owners.
Voor meer informatie:
Oracle Nederland BV
Rob Cools
Tel: +31 (0)30 669 9818
rob.cools(at)oracle.com
Whizpr
Marieke Adama / Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
oracle(at)whizpr.nl