www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Hill+Knowlton Strategies

Business Objects en IBM bieden oplossing voor gezondheidszorg

Bilthoven, 14 februari 2006 - Business Objects, leverancier van Business Intelligence software (BI), introduceert samen met IBM oplossingen voor gezondheidszorg en life science. Organisaties uit de gezondheidszorg en segmenten van de life science industrie (HCLS) kunnen zo eenvoudiger informatie halen uit de groeiende hoeveelheid data die gebruikt wordt voor onderzoek en in klinische omgevingen.

Als onderdeel van de overeenkomst is de klinische genomic-oplossing van IBM (IBM CG) uitgebreid met BI-functionaliteit van Business Objects. Zo kunnen HCLS-bedrijven snel genomic- en pharmacogenomic-informatie samenstellen en visualiseren. Deze gegevens worden onder andere gebruikt bij de ontwikkeling van nieuwe, op maat gemaakte medicijntherapieën en het verbeteren van diagnose en behandeling van patiënten.

Daarnaast biedt de oplossing HCLS-bedrijven de mogelijkheid risicopatiënten te identificeren en een lijst met potentiële kandidaten die voldoen aan een onderzoeksprofiel vast te stellen. Hierdoor wordt de effectiviteit van diagnose en behandeling verbeterd. Uiteindelijk zal de vereenvoudiging van gegevens onderzoekers ondersteunen bij het aanpassen van medicijntherapieën aan specifieke patiëntpopulaties.

Sabine Palinckx, Country Manager Business Objects Nederland: “De meeste genomic-informatie is opgeslagen in complexe data mining-modellen en is daardoor slechts beschikbaar voor een selecte groep gebruikers. IBM CG combineert deze gegevens en stelt ze beschikbaar aan artsen en onderzoekers door gebruik te maken van de visualisatie- en analysemogelijkheden van Business Objects. Artsen hebben geen wiskundige achtergrond nodig om de data te kunnen gebruiken en begrijpen.”

Zorg & ICT
Business Objects is aanwezig tijdens Zorg & ICT op 15 en 16 februari in de jaarbeurs in Utrecht. U bent van harte uitgenodigd op stand B095 om nader kennis te maken met de oplossingen van Business Objects voor de gezondheidszorg.

------------

Over Business Objects
Business Objects (Euronext Paris: ISIN FR0004026250 - BOB en Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. BusinessObjects XI biedt organisaties een compleet platform voor performance management, planning, rapportage, queries en analyse, en data integratie. Crystal Reports is geïntegreerd in Business Objects XI. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. Business Objects bedient samen met ruim 3.000 partners wereldwijd meer dan 35.000 klanten in meer dan 80 landen. www.businessobjects.com.

Voor meer informatie:

Business Objects
Jeroen Coenen
Tel: 030 225 90 00
jeroen.coenen(at)businessobjects.com

Whizpr
Marieke Adama
Tel: 0317 410 483
bobj(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 133 dagen
Business Objec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu