Op 20 december aanstaande vindt het jaarcongres en expo Telecom Time plaats in de Jaarbeurs in Utrecht. Met ruim 900 bezoekers in 2004, 29 sponsoren en 19 (inter)nationale topsprekers zoals Stelios Haji-Ioannou, Shaun Collins, Michael Jackson, Ton aan de Stegge, Guy Demuynck en Niek Jan van Damme is dit het grootste telecomplatform in Nederland.
Wat kunnen we het komende jaar allemaal verwachten in de telecomsector? Wat is de rol van de retailer in de waardeketen? Wat is de betekenis van breedband- en internettechnologie voor telecomoperators? En hoe staat het een jaar later met EasyMobile? U hoort de visies van kopstukken uit de telecombranche. Bovendien strijden 15 kandidaten om de titel van “Telecom Retail Award 2005" en vindt er een afsluitend debat plaats met de CEO’s van mobiele operators.
Naast het congres zijn er vele netwerkmomenten op de uitgebreide expo. Kijk voor meer informatie en om u aan te melden op: www.telecomtime.nl