ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 142 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Hill+Knowlton Strategies

Business Objects introduceert Crystal Xcelsius

Dynamische presentatie van gegevens uit Excel

Bilthoven, 16 november 2005 – Business Objects, leverancier van Business Intelligence-oplossingen (BI), introduceert Crystal Xcelsius. Deze nieuwe module uit de Crystal-suite biedt gebruikers de mogelijkheid bedrijfsinformatie opgeslagen in Excel, op een visuele en interactieve manier te presenteren. Crystal Xcelsius is het eerste resultaat van de overname van Infommersion, die werd afgerond op 1 november 2005.

“Business Objects realiseert zich dat klanten behoefte hebben aan gebruiksvriendelijke visuele en interactieve business intelligence. Crystal Xcelsius is de volgende stap om deze eenvoud te bereiken”, aldus Rene Bonvanie, Chief Marketing Officer bij Business Objects. “Onlangs hebben we BusinessObjects Intelligent Question gelanceerd dat BI toegankelijk maakt voor elke werknemer, ongeacht zijn technische kennis of functie. Met Crystal Xcelsius biedt Business Objects elke Excel-gebruiker een krachtige en gebruiksvriendelijke BI-oplossing. Nu informatie eenvoudiger afgebeeld, uitgewisseld en gezamenlijk bewerkt kan worden, maken we BI steeds aantrekkelijker en boren we daarmee een nieuwe gebruikersgroep aan.”

Crystal Xcelsius biedt zakelijke gebruikers functionaliteit om eenvoudig samen te werken met collega's, sneller tot overeenstemming te komen en zo de productiviteit te verbeteren. Zo kan een verkoopmanager een Excel-rekenblad met de kwartaalresultaten uit de regio omvormen tot een interactieve presentatie in de vorm van een kaart of een grafiek. Hij kan deze presentatie delen met een collega via PowerPoint, PDF, Outlook en het web. Omdat de presentatie interactief is, kunnen teamleden verschillende scenario’s uittesten en onmiddellijk de effecten ervan bekijken.

“Crystal Xcelsius behoort tot één van de meest innoverende producten die ik de laatste jaren heb gezien”, aldus Rick Hutley, Senior Director bij Cisco Systems, Inc. Internet Business Solutions Group. “Wij zijn fervente voorstanders van Crystal Xcelsius en gebruiken het bij businessmodellering en impactanalyse voor onze klanten. Wij hebben vastgesteld dat we veel beter in staat zijn complexe ideeën over te brengen als we onze analyses en bevindingen aan klanten presenteren via Crystal Xcelsius.”

Beschikbaarheid en prijzen
Crystal Xcelsius is onmiddellijk beschikbaar via de Business Objects eStore, te bereiken via www.businessobjects.com en de partners van Business Objects. Meer informatie, inclusief prijzen, vindt u op www.businessobjects.com.

-----------------------------

Over Business Objects
Business Objects (Euronext Paris: ISIN FR0004026250 - BOB en Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. BusinessObjects XI biedt organisaties een compleet platform voor performance management, planning, rapportage, queries en analyse, en data integratie. Crystal Reports is geïntegreerd in Business Objects XI. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. Business Objects bedient samen met ruim 3.000 partners wereldwijd meer dan 30.000 klanten in meer dan 80 landen. www.businessobjects.com.

Voor meer informatie:

Business Objects
Jeroen Coenen
Tel: 030 225 90 00
jeroen.coenen(at)businessobjects.com

Whizpr
Marieke Adama
Tel: 0317 410 483
bobj(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 142 dagen
Business Objec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl