www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 151 dagen geleden)

'Wie heeft het leukste huisdier van Nederland?'

Eerste dierencommunity van Nederland schrijft verkiezingen uit

Amsterdam, 3 oktober 2005 – Heb jij al een site gemaakt over jouw huisdier op www.jouwdier.nl? Dit is de eerste en enige community in Nederland waar jij je dier aan iedereen kan laten zien door heel eenvoudig een site over je huisdier te maken! Vertel nu aan andere kids waarom jouw Tijger, Vlekje of Max zo speciaal is en plaats de mooiste foto’s van je lievelingsdier.  Bovendien kun je vanaf dierendag jouw dier opgeven voor de verkiezing van ‘Het leukste huisdier van Nederland’! Jouwdier.nl organiseert deze verkiezing samen met Kids for Animals.

Alle aangemelde dieren worden op hetleukstehuisdier.jouwdier.nl verzameld en vanaf 4 oktober kun je stemmen op jouw favoriet! Op 1 november worden de twintig genomineerde huisdieren bekend gemaakt. De baasjes van de genomineerde dieren krijgen allemaal een uitnodiging voor de uitreiking op 26 november in Dierenpark Emmen. Daar wordt de top vijf van de leukste dieren in de categorieën “honden”, “katten”, “konijnen/knaagdieren” en “andere dieren” bekend gemaakt. Een speciale jury bestaande uit Kids for Animals, Jouwdier.nl, Kidsplanet.nl en Kaboem.nl, bepaalt wie de titel ‘Het leukste huisdier van Nederland’ mag dragen.

Alle genomineerde baasjes krijgen een heleboel leuke prijzen, zoals een VIP-rondleiding achter de schermen in het dierenpark, en degene met het leukste huisdier van Nederland krijgt een supergroot prijzenpakket. Dit pakket bestaat onder andere uit een echte fotoshoot met het winnende dier, een Nintendo DS met het spel NintenDogs en een kijkje op de redactie van Jouwdier.nl. Verder kun je prijzen winnen als: een ligkussen voor je hond, een kooi voor je konijn, een smulpakket voor je huisdier, een kattenspeeltunnel, dierenknuffels, kaarten van Winx en Yu-Gi-Oh!, een kadobox van prins en ploes en nog veel meer!

‘Het leukste huisdier van het jaar’ wordt mede mogelijk gemaakt door Nestlé Purina Petfoods, Silly Gifts, Beaphar, Prins Petfoods, Discus huisdieren speciaalzaken en Nintendo.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over jouwdier.nl en newrulez
Jouwdier.nl is een initiatief van newrulez, gestart op 2 september 2005. newrulez is een dochter van ilse media bv; een dochter van Sanoma Uitgevers. Het huidige portfolio van newrulez bestaat uit de merken Kaboem.nl, Cu2.nl, Jouwdier.nl, Startpaginakids.nl en newrulez research & marketing. Daarnaast heeft newrulez een commercieel partnership met Kidsplanet.nl en de Sanoma jongeren sites.

Newrulez volgt de ontwikkelingen in de jongerenmarkt op de voet. De komende paar jaar zal newrulez succesvolle mediamerken en concepten ontwikkelen en onderhouden, die gericht zijn op de doelgroep jongeren van 4 tot 25 jaar.

Voor meer informatie over newrulez kun je terecht op www.newrulez.nl
 
Wil je de uitreiking in Dierenpark Emmen bijwonen?

Neem contact op met:
Eline Kwantes
T: 020-8404737
E : eline.kwantes@newrulez.nl

Voor meer persinformatie:
Toon Branbergen
T: 020-8404747
E: toon.branbergen@newrulez.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 151 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR