www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 131 dagen geleden)
Bedrijf:

Brouwerij De Koninck lest de dorst met Taalquiz per SMS

HotSMS verzorgt interactieve SMS actie op 2 miljoen biervilten

Amsterdam, 13 september 2005 – Uitdrukkingen zoals "De konaene ziette los in ’t kot" of "Hai heit e betonne klakske oep" worden binnenkort bekende gezegden in Nederland dankzij Brouwerij De Koninck uit Antwerpen. Wie namelijk de komende periode in één van de ruim 2.500 horecagelegenheden een De Koninck bestelt, kan meedoen aan een taalquiz per SMS. Deelnemers maken kans op een weekend Antwerpen of een geheel verzorgde vliegreis naar Kreta. De promotie wordt gecommuniceerd op de biervilten van De Koninck.

Interactieve SMS Quiz
"Deze SMS quiz is een goede manier om onze Belgische traditie te benadrukken en daarnaast is SMS een heel toegankelijke manier het merk onder de aandacht te brengen" aldus Stefan Hillebrand van Brouwerij De Konink. "En om de historie van ons bedrijf en product te koppelen aan de moderne communicatie mogelijkheden van nu, kwamen we uit bij een interactieve SMS Quiz.”  In totaal wordt de quiz, die bestaat uit 6 vragen, op ruim 2 miljoen biervilten in meer dan 2.500 horeca zaken verspreid. De quiz is ontwikkeld en opgezet in samenwerking met HotSMS. "We hebben voor hen gekozen omdat zij over de ervaring en kennis beschikken om dit soort projecten in goede banen te leiden" aldus Hillebrand. De quiz loopt van 1 september tot 15 november 2005. Men kan zo vaak meedoen als men wil.

Over Brouwerij de Koninck
Opgericht in 1833 is Brouwerij De Koninck de enige overgebleven brouwerij van Antwerpen. 'De Koninck' is tevens de naam van het hoofdproduct van de brouwerij en is bij wijze van spreken dagelijks bier van de Antwerpenaar. Geen enkele stad in België heeft zo’n innige band met zijn lokaal bier en geen andere stad in dit land kan prat gaan op een eigen speciaal bier. De De Koninck brouwerij werd gedurende de laatste jaren herhaaldelijk vernieuwd, uitgebreid en gemoderniseerd maar de fierheid, gedrevenheid en het vakmanschap van de eerste brouwers bleef onveranderd. De familie Van den Bogaert is de vijfde generatie die deze nobele traditie voortzet.

Over HotSMS
Als één van de grootste onafhankelijke spelers op het gebied van mobile marketing in Europa houdt HotSMS zich bezig met SMS-vertising en Direct (Mobile) Marketing (onder andere via ruim 950.000 geregistreerde gebruikers op HotSMS.com) en het ontwikkelen en faciliteren van mobile marketing concepten en applicaties.


Verstreken tijd: 21 jaar en 131 dagen
HotSMS bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu