www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 108 dagen geleden)

Senior Vice President Global 360 spreker op BPM-congres van Heliview

Nieuwegein, augustus  2005 - Op het Heliview-congres over Business Process Management op 12 oktober a.s. in Utrecht, verzorgt Senior Vice President Technology Strategy Jon Pyke van Global 360, leverancier van Business Process Management (BPM) en optimalisatie van bedrijfsprocessen, één van de presentaties.

De presentatie van Jon Pyke heeft als titel ‘Analysing Various Technologies That Make Up the Burgeoning BPM Market’. Hierbij gaat Pyke in op de impact van diverse nieuwe ontwerp- en ontwikkelmethodes op producten en gebruikers, zonder daarbij uit het oog te verliezen dat BPM een manier is om de juiste informatie op de juiste tijd op de juiste plaats te krijgen om aan de bedrijfsdoelstellingen te kunnen voldoen. Zo krijgen organisaties een goed beeld hoe zij hun bedrijfsprocessen aan hun bedrijfsdoelstellingen kunnen aanpassen.

Het Heliview-congres op 12 oktober in Utrecht staat in het teken van Business Process Management-oplossingen waarmee organisaties hun processen kunnen stroomlijnen. Het congres is bedoeld voor eindgebruikers en verantwoordelijken voor de kwaliteit van bedrijfsprocessen en ICT-infrastructuur.

Jon Pyke is sinds december 2004 verbonden aan Global 360. Daarvoor was hij Chief Technology Officer en lid van de board of directors bij Staffware tot aan de overname van Staffware door Tibco. Pyke geldt als autoriteit op het gebied van Business Process Management en workflow-technologie. Als ‘industry watcher’ schreef hij over deze onderwerpen diverse boeken en in 2003 werd hij onderscheiden met de Marvin Manheim Award voor Excellence in workflow. Als technologie-expert was Pyke onder meer verantwoordelijk voor het ontwerp van de eerste Java workflow-client. Ook ontwierp en implementeerde hij de eProcess-initiatieven.

Klik hier voor meer informatie over of deelname aan het Heliview congres.

Over Global 360
Global 360 is toonaangevend leverancier van Business Process Management en Optimalisatie-oplossingen voor de Global 2000 bedrijven. Met meer dan twee decennia ervaring biedt Global 360 bedrijven een competitieve voorsprong door het automatiseren, meten en verbeteren van resource-intensieve bedrijfsprocessen in verschillende omgevingen.

Hieronder vallen klanten, werknemers en partners. Global 360 verstrekt ondernemingen op basis van cijfermateriaal het inzicht om goed geïnformeerd bedrijfsbeslissingen te nemen en biedt bedrijven de flexibiliteit om zich snel aan te passen aan wisselende marktomstandigheden. Op deze manier kunnen bedrijfsdoelstellingen en beloften aan klanten effectief beheerd worden.

Global 360 werkt voor financiële instellingen, de overheid en voor verzekeringsinstellingen. Meer dan 5000 organisaties in 134 landen werken met software van Global 360. Het hoofdkantoor van Global 360 staat in Texas.

De Nederlandse vestiging van Global 360 bevindt zich in Nieuwegein. Meer informatie over Global 360 is te vinden op www.global360.com.

Voor meer informatie:

Global 360
Tel : 030-7507205
e-mail: Rene.Vankoppen@global360.com

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Presscom,
Tel. 030-6051415, e-mail : l.t.vrugt@inter.nl.net


Verstreken tijd: 21 jaar en 108 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu