www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 36 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

IBM en Network Appliance zetten in op virtualisatie en blade

  • NetApp en IBM bundelen krachten met andere bedrijven in blade-technologieën
  • Storage-virtualisatie kernpunt van samenwerking IBM en NetApp

IBM en Network Appliance, Inc. (NASDAQ: NTAP) gaan hun samenwerking uitbreiden naar de groeiende technologiegebieden virtualisatie en blade. De bedrijven willen IBM’s storage-virtualisatietechnologieën combineren met de NetApp® V-Series - en FAS-systemen om geïntegreerde oplossingen te creëren. Ook richten ze een nieuw consortium op voor blade-technologie.

 Virtualisatie vereenvoudigt de opslaginfrastructuur door het samenstellen van één grote, bedrijfsbrede bron met informatie. Het dringt de kosten van IT-beheer aanmerkelijk terug.

NetApp gaat IBM TotalStorage SAN Volume Controller (SVC) ondersteunen, en IBM de NetApp V-Series-virtualisatiesystemen. Ook gaat NetApp voor IBM V-Series-oplossingen produceren onder de IBM-vlag. De voordelen van de V-Series-lijn - meerdere protocollen, waaronder NFS, CIFS en iSCSI - sluiten goed aan op die van SVC - een enkel, schaalbaar, heterogeen systeem van block storage.

Verder worden IBM’s SVC-producten en NetApp-storagesystemen die het FCP block-protocol ondersteunen ook interoperabel, net als de oplossingen die NetApp voor IBM gaat produceren. Met de combinatie van SVC-producten en NetApp-systemen hebben klanten zowel de voordelen van NetApp’s RAID-DP als die van SVC.

IBM en NetApp richten verder met zeven andere bedrijven Blade.org op, een consortium voor blade-technologie. NetApp levert al back-end opslagsystemen voor IBM eServer® BladeCenter™.

Over IBM
IBM is ’s werelds grootste IT-bedrijf, met 80 jaar leiderschap in bedrijven helpen innoveren. IBM biedt met hulp van zijn IBM Business Partners een breed portfolio aan diensten, oplossingen en technologieën waarmee klanten, groot en klein, alles kunnen halen uit het e-business-tijdperk. Voor meer informatie, bezoek www.ibm.com.

Over Network Appliance
Network Appliance is marktleider in geïntegreerde storage-oplossingen voor data-intensieve bedrijfsomgevingen. Sinds de oprichting in 1992 levert Network Appliance eersteklas technologie, producten en partners om datamanagement te vereenvoudigen. Informatie over de oplossingen en diensten van Network Appliance is beschikbaar op www.netapp.com.

Recent van NetApp  
NetApp en Cisco bundelen krachten voor snelle, veilige AI-innovatie

NetApp versterkt samenwerking met Red Hat voor betere databeveiliging en schaalbaarheid van Red Hat OpenShift-implementaties

NetApp versterkt samenwerking met Google Cloud en wint ‘Partner of the Year for Storage Award’

Verstreken tijd: 21 jaar en 36 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
NetApp contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl