www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 49 dagen geleden)

Zicht gaat samenwerken met Triple Trade

Rotterdam, 27 juni 2005 - Zicht nieuwe media ontwerpers en Triple Trade hebben de handen ineengeslagen. Met de alliantie van nieuwe media en online marketing gaan beide partijen innovatieve en effectieve online campagnes aanbieden.

Er is steeds meer behoefte aan effectieve online marketing. Door deze samenwerking worden sterke punten van Zicht (creatie, ontwerp en vormgeving) gecombineerd met de resultaat gerichtheid van Triple Trade. Zicht en Triple Trade hebben sinds 2004 al regelmatig contact en werken al op een aantal fronten samen. Door zich nadrukkelijk als alliantie te presenteren op het gebied van online marketing, verwachten beide bureaus te kunnen voldoen aan de groeiende vraag naar geïntegreerde online campagnes.

Van strategie tot realisatie
De samenwerking tussen Zicht en Triple Trade bespaart de klant tijd en daarmee geld. In nauw overleg met de klant worden opgestelde online strategieën direct vertaald in creatieve uitingen. Door de effectiviteit van de campagnes en uitingen vervolgens continu te meten, ontstaat het inzicht om deze bij te stellen en zo het resultaat te verbeteren.

Over Zicht nieuwe media ontwerpers
Zicht is gevestigd in Rotterdam en bestaat grotendeels uit ontwerpers. Zicht heeft jarenlange expertise met het ontwikkelen van innovatieve nieuwe media producties en hanteert een uitgebalanceerde mix van concept, design en technologie. Voor meer informatie kijk op: www.zicht.nl/

Over Triple Trade
Triple Trade is gevestigd in Amstelveen heeft zich de afgelopen jaren gespecialiseerd in online marketing. Haar filosofie is gericht op het verdrievoudigen van het online resultaat. Het continu meten en bijsturen van de performance van websites en campagnes is daarbij het sleutelbegrip. Voor meer informatie kijk op: www.tripletrade.nl

Meer informatie voor de redactie:

Zicht nieuwe media ontwerpers BV
Maarten van Maarschalkerweerd
010-2210 200
maarten@zicht.nl

Triple Trade
Frans Appels
020-6168 902
fappels@tripletrade.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 49 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl