www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:

Allasso Benelux sluit partnership met Netasq

Mierlo, 28 april 2005 – Allasso heeft een samenwerkingsovereenkomst ondertekend met Netasq, Europees leverancier van IPS firewall- and VPN security-oplossingen. De overeenkomst houdt in dat Allasso alle producten van Netasq gaat distribueren in de Benelux en Frankrijk. Andere landen waar Allasso is gevestigd volgen in een later stadium. Door het partnerschap met Allasso verwacht Netasq zijn marktaandeel in de netwerkbeveiligingsmarkt te vergroten. Allasso is één van Europa’s grootste distributeurs van netwerkbeveiligingsproducten en -diensten en kan bogen op grote kennis van en ervaring met beveiliging en netwerken.

Eduard Meelhuysen, general manager van Allasso Benelux zegt: “We zijn blij dat we Netasq aan ons portfolio kunnen toevoegen. Netasq is uniek omdat het alle beveiligingsfunctionaliteit heeft samengevoegd in één product dat geschikt is voor kleine en middelgrote bedrijven maar ook voor multinationals. Met de installatie van Netasq wordt aan de meeste wensen en eisen voor netwerkbeveiliging in één keer voldaan. Voor onze resellers is Netasq een interessante optie, omdat het zich uitstekend leent voor o.a. managed security diensten. De producten kunnen relatief eenvoudig geïnstalleerd worden bij de klanten en dan op afstand worden beheerd door de afdeling beheer van onze resellers.”

“We zijn verheugd over de samenwerking met Allasso”, zegt Tom Dam, Account Manager van Netasq Benelux. “De expertise van Allasso op het gebied van netwerken en beveiliging én hun grote klantenkring in de Benelux bieden ons de mogelijkheid onze beveiligingsoplossingen een grotere bekendheid te geven. Hoewel ons product geschikt is voor alle segmenten in het bedrijfsleven zien wij samen met Allasso vooral kansen bij het midden- en kleinbedrijf. Beveiliging is nu eenmaal niet de core business van het MKB. Met de inzet van Netasq kunnen zij eenvoudig met een totaalproduct hun totale netwerkbeveiliging regelen.”

Over NETASQ
NETASQ is de grootste Europese leverancier van IPS-Firewalls en VPN-oplossingen voor kleine tot middelgrote en grote ondernemingen alsook voor overheden. NETASQ onderscheidt zich van de concurrentie door een firewall-aanbod met een geïntegreerd Intrusion Prevention System, namelijk: ASQ (Active Security Qualification).

NETASQ is opgericht in 1998 en heeft zijn hoofdkantoor in Villeneuve D'Ascq (Frankrijk). Het bedrijf is wereldwijd aanwezig (600 partners verkopen NETASQ-oplossingen in 30 landen) en heeft eigen kantoren in België, Duitsland, Italië en Frankrijk. Voor meer informatie over NETASQ: www.netasq.com.

Over Allasso
Allasso is Europa’s grootste distributeur op het gebied van netwerkbeveiliging  met kantoren in de Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal en Groot Brittanië. De organisatie levert beveiligingsoplossingen, trainingen op het gebied van netwerkbeveiliging, marketingondersteuning, accountmanagement en technische ondersteuning voor meer dan 3000 resellers, systeemintegratoren en consultants in Europa. Allasso is onderdeel van In Technology plc. Voor meer informatie kunt u terecht op www.allasso.nl.

Meer informatie voor de redactie:

Allasso Benelux b.v.
Eduard Meelhuysen
Tel.: +31 (0)492 668 228
Mobiel: +31 (0)6 52 53 21 11
e-mail: eduard.meelhuysen@allasso.nl

NETASQ Benelux BVBA
Tom Dam
Tel.: +32 (0)3 242 88 12
Mobiel: +32 (0)475 381033
e-mail. tom.dam@netasq.com

Potters PR
Monique Potters
Tel. : +31 (0)345 501595
Mobiel: +31 (0)6 28 88 96 32
e-mail: monique@potterspr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 11 dagen
Magirus contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl