ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

AllFusion Gen ook voor .NET omgeving

COOLProfs lanceert AllFusion Gen r7 van Computer Associates

Roelofarendsveen, 28 april 2005 – COOLProfs lanceert een nieuwe release van AllFusion Gen in Nederland. Release 7 richt zich op een nieuwe omgeving voor AllFusion Gen, namelijk Microsoft .Net. Deze omgeving wordt volledig native ondersteund.

De kracht van AllFusion Gen, een applicatie-ontwikkelomgeving die organisaties in staat stelt het bouwen en onderhouden van oplossingen te versnellen, ligt in het samenvoegen van verschillende platformen met behulp van geïntegreerde modellen en het moeiteloos kunnen vertalen naar andere doelomgevingen. AllFusion Gen gaat dit jaar het twintigste jaar van zijn bestaan in en is nog steeds up-to-date. Door een continue stroom van nieuwe releases wordt deze tool steeds verder ontwikkeld.

De "metamodel"-wijzigingen van Release 7 maken Gen klaar voor de komende periode. Er is een veelvoud van functionaliteiten aan AllFusion Gen r7 toegevoegd. Het gaat hierbij bijvoorbeeld om support voor Microsoft .Net, nieuwe Proxy Interfaces, de Web Services Plugin en veranderingen aan de implementatie-toolset.

Applicatieontwikkelaar COOLProfs heeft beta-testen met de nieuwe release gedaan. “Het blijkt een zeer stabiele release te zijn“, stelt Eric ten Harkel, algemeen directeur van COOLProfs. “De nieuwe functionaliteiten zijn vooral handig voor organisaties die bijvoorbeeld naar .NET als doel-omgeving over willen stappen. En met het nieuwe build tool wordt de complexiteit van de .NET implementatie volledig van de ontwikkelaar afgeschermd.”

Over COOLProfs
COOLProfs is een toonaangevend consultancybureau voor applicatieontwikkeling met behulp van de AllFusion Gen technologie. COOLProfs onderscheidt zich door een grote kennis en ervaring op het gebied van systeemontwikkeling in het algemeen en van AllFusion Gen in het bijzonder. Een aantal medewerkers heeft zelfs vanaf 1986 de gehele evolutie van IEF, Composer, COOL:Gen naar AllFusion Gen actief meegemaakt.Op basis van fixed-price, fixed-date en fixed-quality worden bedrijfskritische informatiesystemen gerealiseerd. COOLProfs gebruikt hiervoor een aanpak die volledig op de zakelijke omgeving is afgestemd en die op de gehele levenscyclus van een informatiesysteem toepasbaar is. COOLProfs is Value Added Reseller voor AllFusion products van Computer Associates en van aanvullende producten als CANAM’s Report Composer, GuardIEn en Casedok.Tot de vaste klanten van COOLProfs behoren onder andere ING, Nationale Nederlanden, ABN AMRO, UWV, Delta Lloyd, Fortis Bank, Ministerie van Defensie en het Kadaster.

Kijk ook op www.COOLProfs.com


Verstreken tijd: 21 jaar en 11 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu