Zwanenburg, 26 april 2005 –PR- en communicatieadviesbureau Yellow Communications, onder leiding van Karin van Geelen, is officieel gestart. Karin werkte hiervoor als PR Manager bij Cisco Systems. Yellow Communications adviseert klanten op het gebied van (pers)communicatie en is direct inzetbaar voor de uitvoering van het communicatieplan. De nadruk van de activiteiten ligt op persrelaties en eindredactie. Door de samenwerking met partners (waaronder professionele tekstschrijvers, fotografen en web- en artwork designers) is het bureau in staat een volledig pakket aan communicatiediensten te bieden.
Karin was de afgelopen zes jaar verantwoordelijk voor alle PR-activiteiten van Cisco in Nederland en werkte daarvoor bijna zes jaar bij het PR-adviesbureau Monogram Communication Strategies (MCS). Bij MCS werkte zij voor klanten als Intel, Microsoft, Newbridge, Packard Bell en Topcall. Door haar jarenlange ervaring beschikt zij over een uitgebreid (pers)netwerk.
Yellow Communications staat voor praktische adviezen gericht op resultaat, open communicatie, flexibiliteit en scherpe tarieven. Maar resultaat bereik je niet alleen, een intensieve samenwerking tussen bureau en klant is cruciaal. Yellow Communications verdiept zich in de klant en de markt om tot de juiste adviezen en resultaten te komen.
Meer informatie over Yellow Communications is te vinden op: www.yellow-communications.com.
Voor meer informatie:
Yellow Communications
Karin van Geelen
T 020 – 497 5615
M 06 – 250 80 355
E karin@yellow-communications.com
W www.yellow-communications.com