ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:

ENGELS ‘DEPARTMENT FOR WORK & PENSIONS’ HERNIEUWT BPO-CONTRACT MET ATOS ORIGIN

Contract met waarde van 750 miljoen euro

Londen, 24 maart 2005 – Atos Origin, de toonaangevende internationale IT-dienstverlener, heeft een contract getekend met het Engelse Department for Work & Pensions (DWP) ter waarde van 750 miljoen Euro. De looptijd van de overeenkomst is zeven jaar. Onder het contract – dat een hernieuwing is van een eerder contract, gesloten in 1998 – zal Atos Origin de medische advies- en assessmentdiensten leveren die DWP de benodigde informatie geeft om snel, goed doordachte beslissingen te nemen.

Het zojuist gesloten contract kan nog een keer worden verlengd met een maximum van vijf jaar; het eerste deel voor drie jaar en het tweede deel voor twee jaar. Hierdoor is de potentiële waarde van het contract ongeveer 1.2 miljard euro over twaalf jaar. Atos Origin levert de aan medisch advies en assessment gerelateerde diensten in naam van DWP op de volgende uitkeringsgebieden: algemene handicap, huisvesting voor gehandicapten en industriële ongevallen. Bovendien worden diensten geleverd aan het Ministry of Defense Veterans Agency.

Atos Origin zorgt o.a. voor:

  • Verlaging van de afhandelingstijd van processen door introductie van on-line software (vervanging van papieren systeem)
  • Uitbreiding van scope en inzetbaarheid van het ‘Evidence-based Medicine’-programma
  • Innovaties voor ontwikkeling van medische protocollen

Xavier Flinois, lid van de Raad van Bestuur van Atos Origin, verklaart: “Dit hernieuwde contract met DWP bevestigt Atos Origin’s positie als marktleider in Business Process Outsourcing (BPO)-diensten en tevens als leider in medische BPO-diensten in Engeland. Voor dit contract bouwen we op de ruime ervaring en expertise van onze medische, business consulting-, systeemintegratie- en managed operations-teams. Samen zullen zij de ‘best practices’  in processen en technologie identificeren en invoeren. Zo leveren we altijd de diensten van de hoogste kwaliteit aan DWP.”

Over Atos Origin
Atos Origin, een internationale IT-dienstverlener, stelt klanten in staat hun visie om te zetten in resultaten door de toepassing van consulting, systeemintegratie en managed operations. Atos Origin realiseert jaarlijks een omzet van ruim 5 miljard euro in meer dan veertig landen met een werknemersaantal van 46.000. Atos Origin is de wereldwijde informatie-technologie partner voor de Olympische Spelen en heeft een internationaal klantenbestand.  Atos Origin staat genoteerd op de Paris Eurolist Market en wordt verhandeld onder de namen Atos Origin, AtosEuronext, Atos Worldline en Atos Consulting. Voor meer informatie kunt u de website van Atos Origin raadplegen: www.atosorigin.com

Recent van Atos  
Z-CERT, Atos, Fox-IT, KPN Health en Tesorion versterken digitale weerbaarheid zorgsector met nationaal incident response-raamwerk

Atos bundelt krachten met Elastic voor uitrol AI-ready dataplatform in Benelux en Nordics

Atos benoemt Frijke Weeda tot Head of Private Market Nederland

Verstreken tijd: 21 jaar en 95 dagen
Atos contact  

+31 (0) 88 265 5555
atos.net/nl/nederland

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl