ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:

Emexus breidt commercieel team verder uit

Almere, 4 februari 2005  - Mobiele dienstverlener Emexus heeft per 1 februari Louise Hilhorst (26) aangesteld als marketing manager. Met de aanstelling van Hilhorst wil Emexus zijn internationale aspiraties ook op marketinggebied verwezenlijken. Met de opening van het kantoor in Maleisië, eind 2004, en gezien de verwachte groei in het internationale SMS en “beyond SMS”-verkeer, wil Emexus zich meer profileren in de internationale (mobile) media.

Naast het vergroten van de internationale naamsbekendheid, houdt Hilhorst ook de ontwikkelingen in de Nederlandse markt in het oog. “Mobile Marketing, Mobile Entertainment, Mobile Internet en de Customized Solutions blijven speerpunten voor Emexus. Veel bedrijven moeten hun mobiele mogelijkheden nog ontdekken, maar als ze dat doen zijn de voordelen eindeloos.”

Hilhorst was na het behalen van haar bul Toegepaste Communicatiewetenschap met master in marketingcommunicatie, twee jaar werkzaam als marketing project manager bij de wholesale tak van ABN AMRO. “ Bij ABN AMRO heb ik al veel ervaring opgedaan met het internationaal in de markt zetten van innovatieve producten. Dit wil ik in de mobiele branche met succes voortzetten”, aldus de marketing manager.

--------------------------

Een hoge resolutie-foto van Louise Hilhorst is op aanvraag verkrijgbaar via emexus@whizpr.nl.

Emexus Group
Emexus is een wereldwijde speler op het gebied van mobiele toepassingen. Het unieke Emexus Platform biedt organisaties een eenvoudig en snel in te zetten omgeving voor de ontwikkeling en implementatie van mobiele toepassingen op het gebied van Mobile Marketing, Mobile Entertainment en Mobile Internet. Ook is Emexus groot in het adviseren en ontwikkelen van op maat gesneden mobiele oplossingen met haar Customized Solutions tak. Inmiddels werkt Emexus vanuit kantoren in Nederland en Maleisië voor 150 bedrijven in 16 landen in Europa en Asia Pacific, waaronder: Philips, Vodafone, T-Mobile, ECI, Organon, Rabobank, Alex.nl en Canal+. De mobiele applicaties van Emexus zijn aangesloten op de belangrijkste ‘SMS aggregators’ in de wereld, waardoor klanten van Emexus eenvoudig toegang hebben tot meer dan 1 miljard mobiele consumenten wereldwijd.  Voor meer informatie: www.emexus.com.

Voor meer informatie:

Emexus Group
Frans van Hulle
(036) 548 39 20
f.vanhulle(at)emexus.com

Whizpr
Jeff Ronge
(0317) 410 483
jeff(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 90 dagen
Emexus contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl