www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:

TIE-technologie uitverkoren door Computer Generated Solutions

CGS zet integratiesoftware van TIE in voor eigen klanten

Het aan de Amsterdamse beurs EuroNext genoteerde B2B-integratiesoftwarebedrijf TIE Holding N.V. (“TIE”) maakt hierbij bekend dat de Amerikaanse softwareonderneming Computer Generated Solutions Inc. (www.cgsinc.com) de Transformation Technology van TIE heeft uitverkoren om te integreren met de Business Intelligent toepassingen van CGS zelf. De meer uitgebreide en verbeterde oplossing stelt klanten van CGS in staat om hun EDI-processen te stroomlijnen en de zichtbaarheid te vergroten in de end-tot-end supply chain.

De overeenkomst houdt in dat CGS de eVision-toepassing van TIE zal aanbieden als een aanvulling op de eCommerce-toepassingen van CGS. Met TIE eVision kunnen retailers razendsnel hun informatie elektronisch uitwisselen en integreren met die van hun leveranciers, klanten en interne computersystemen. Omdat de vereisten voor EDI van bedrijf tot bedrijf verschillen en er tevens verschillen in documentopmaak zijn, wordt eVision ingezet om toch succesvol met elkaar te communiceren.

TIE eVision is een volledig aanpasbaar eCommerce-systeem dat het voor bedrijven mogelijk maakt om in de keten verbindingen te leggen, door het aanleveren van zakelijke procesinformatie via XML, EDI of een ander formaat. eVision zorgt voor een naadloze aansluiting op het management van de workflow, de transacties en de any-to-any-gegevensuitwisseling.

Paul Magel, CGS' Senior Vice President van de Application Solutions Division: “Ons doel is om de klanten van CGS nog succesvoller te maken door ze te voorzien van geavanceerde technologische toepassingen die hun integratiemogelijkheden fors verbeteren. We wilden een integratiesoftwarebedrijf dat het beste van het beste te bieden heeft en kwamen uit bij TIE.”

Dick Raman, CEO and President of TIE: “Dit is wederom een belangrijke samenwerkingspartner voor TIE. Het besluit van CGS om voor TIE te kiezen zien we als een erkenning van de reputatie van onze  B2B-integratietoepassingen. En natuurlijk als een compliment voor de wijze waarop we ons al jarenlang hebben gemanifesteerd in de retailwereld.

Profiel TIE
TIE is een internationaal B2B integratiesoftwarebedrijf, opgericht in 1987 en genoteerd aan de Euronext in Amsterdam in de NextEconomy Index. TIE voorziet haar vestigingen en verkooppunten in de gehele wereld van hoogwaardige software-toepassingen en diepgaande kennis. Deze lokale service-providers helpen bedrijven om elektronisch zaken te doen zodat ze hun zakelijke processen efficiënter en effectiever kunnen laten verlopen en bovendien fors kunnen besparen op de kosten. TIE’s belangrijkste software-toepassing is de ‘Enterprise Portal Framework’ (EPF). EPF stelt bedrijven in staat om de processen van de back office te integreren met die van hun zakenpartners, en om alle productinformatie te beheersen. Omdat de toepassingen van TIE zijn gebaseerd op zowel jarenlange ervaring met EDI als XML, kunnen de klanten van TIE hiervan de vruchten plukken. TIE heeft een brede klantenkring in Nederland, Frankrijk, België en Verenigde Staten en is een belangrijke speler in Europa, Zuid-Amerika en Azië.

Voor Informatie: TIE Holding N.V.

Dick Raman, President & CEO
Beech Avenue 180
1119 PS AMSTERDAM (Schiphol-Rijk)
The Netherlands
Tel:  +31-20-658 9333
Fax: +31-20-658 9902
e-mail: info@TIEglobal.com
www.TIEglobal.com
xbrl.TIEglobal.com
www.TIE.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 152 dagen
TIE Kinetix N... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl