www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 111 dagen geleden)

NEXT GENERATION BITDEFENDER OPLOSSING VOEGT HEURISTISCHE SPAM FILTER TOE

SpamDeny 8 komt op de markt

Boekarest, Roemenië, 18 januari 2005 - BitDefender 8 SpamDeny, de nieuwe anti-spam oplossing voor Windows werkstations, wordt vandaag gelanceerd. Het is een geavanceerd instrument voor e-mail protectie dat zowel geactualiseerde als nieuwe filters bevat.

"Ik ben erg tevreden met het uiteindelijke resultaat van deze versie, want interne tests hebben - in vergelijking met de vorige versie - een verbetering van meer dan 35% aangetoond in onze opsporingen", aldus Nicolae Simon, BitDefender Product Marketing Manager. "Ik zou van de gelegenheid gebruik willen maken om al onze gebruikers en testgebruikers hartelijk te bedanken. Zonder hun hard werk, input en feedback hadden we nooit zo een geweldig product gehad."

De nieuwe regels van de geactualiseerde Heuristische filter zullen plichtsgetrouw enkele nieuwe types scam spam als trash detecteren, onder andere Nigeriaanse scams, online casino scams, loterij scams en aanbiedingen van valse universiteitsdiploma's. Tegelijkertijd reduceren ze het aantal valse positieven.

Ook werden nieuwe filters geïnstalleerd, zoals de Image filter - die beelden die vaak worden gebruikt in spam e-mail kan herkennen en labellen, de URL filter - die mails met 'geniepige' links blokkeert en de Charset filter - die mail alle  tegenhoudt die is geschreven in 'vreemde' tekens.

Verschillende andere elementen vervolledigen het pakket: een reeks gadgets - zoals configuratie wizards, verbeterde manieren om uw adressenlijst te organiseren en een handige fix die mails die waarschuwen voor spam blokkeert, waardoor Outlook alleen legitieme binnenkomende mails signaleert.

Het product is vanaf vandaag beschikbaar voor evaluatie en aankoop; een gebruikerslicentie kost 19.95 euro. BitDefender AntiSpam 7.2 gebruikers kunnen natuurlijk gratis upgraden naar BitDefender 8 SpamDeny.

Over BitDefender
BitDefender levert beveiligingsoplossingen die beantwoorden aan de beschermingsvereisten van informaticaomgevingen van vandaag. BitDefenders producten bieden effectief threat management aan ruim 38 miljoen corporate en thuisgebruikers in meer dan 100 landen. BitDefenderä Antivirus is erkend door alle
vooraanstaande onafhankelijke critici in het domein van antivirus - ICSA Labs, CheckMark en Virus Bulletin.

Website: www.bitdefender.com

Over SOFTWIN
SOFTWIN,  opgericht in 1990, is vandaag een van de belangrijkste leveranciers van software en diensten. Het SOFTWIN team bestaat uit 50 hooggekwalificeerde professionals en realiseerde tot op heden reeds meer dan 1000 projecten. Het bedrijf is sterk vertegenwoordigd op IT markten in de Verenigde Staten en de Europese Unie en ontwikkelt 4 productlijnen die onderling verbonden zijn: eContent, Data Security, Business Solutions en Customer Relationship Management. SOFTWIN heeft zijn hoofdzetel in Boekarest, Roemenië, en heeft kantoren in Tettnang, Duitsland en Barcelona, Spanje.

Website: www.softwin.ro

BitDefender en het BitDefender logo zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van SOFTWIN SRL, Roemenië, in de Verenigde Staten, EU, en in enkele andere landen. Bijkomende bedrijfs- en productnamen kunnen handelsmerken of geregistreerde handelsmerken zijn van de individuele bedrijven en worden respectvol erkend.

Perscontact
Joke Aerts
Open2Europe - PR Division
+33 1 55 02 14 65
j.aerts@open2europe.com


Verstreken tijd: 21 jaar en 111 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR