ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 137 dagen geleden)
Bedrijf:

Arriva Personenvervoer en NoordNed kiezen voor inkoopoplossingen van ESIZE

Muiden/Heerenveen, 22 december 2004 — Arriva Personenvervoer Nederland en ESIZE Procurement Solutions hebben vandaag het contract ondertekend aangaande het gebruik en de implementatie van alle inkoopoplossingen van ESIZE ter ondersteuning van het volledige “source-to-pay” proces.

Arriva Nederland, dochter van één van de grootste en sterkste openbaar vervoerbedrijven in Europa Arriva plc met meer dan 30.000 werknemers in Engeland, Denemarken, Nederland (3000 werknemers), Spanje, Portugal, Italië, Zweden en Duitsland, een 'vloot' van 9.000 voertuigen en een omzet van meer dan 2,6 miljard Euro, heeft na een uitgebreid selectietraject de inkoopmodules van ESIZE Procurement Solutions als ‘best fit’ voor haar organisatie aangemerkt. De implementatie zal de gehele Arriva Nederland organisatie omvatten inclusief NoordNed Personenvervoer.

Door de verschillende deelprocessen van sourcing, contractmanagement, operationele inkoop, facturatie en uitgavenanalyse te automatiseren en te integreren met één enkele oplossing zal Arriva Nederland in staat zijn invulling te geven aan haar wens om het inkoopproces te optimaliseren met als uiteindelijke doelstelling uitgavenbeheersing.

Arriva Nederland koos voor ESIZE om een aantal redenen. In de woorden van Rob Zegers, Manager Inkoop van Arriva Nederland: "Arriva heeft ingezet om een centraal gecoördineerde decentrale inkoop organisatie in te richten waarbij een tool als ESIZE onmisbaar is om dit te realiseren. Met het gekozen systeem zijn wij in staat om duidelijk inzicht te krijgen in de besteding bij onze leveranciers en het pakket zal de organisatie ondersteunen bij het realiseren van een besparing op de inkoopcontracten. Ook de interne proces zijde van de Arriva organisatie zal veel baat ondervinden van het moderne systeem "

De implementatie zal de komende maanden worden uitgevoerd en zal betrekking hebben op zowel de primaire- als secundaire inkoopstromen. Onderdeel van de implementatie is een volledige integratie van ESIZE met Exact, het financiële systeem van Arriva Nederland.

Het contract dat partijen zijn aangaan heeft een duur van 5 jaar.

Reeds vele jaren is ESIZE actief op het gebied van software ter ondersteuning van inkoopprocessen. Vanuit een uitgebreide ervaring en kennis van ERP,  inkoop- & verkoopprocessen en ICT, is ESIZE uitgegroeid tot specialist en marktleider op het gebied van inkoopsoftware en -outsourcing. Inmiddels zijn een groot aantal succesvolle projecten en implementaties gerealiseerd voor toonaangevende organisaties uit diverse branches.

Bij ESIZE staan een aantal factoren hoog in het vaandel:

  • Een sterke nadruk op samenwerking en integraal denken.
  • ESIZE is een combinatie van krachtige technologie met gedegen inkoopkennis.
  • ESIZE kan korte implementatie- en doorlooptijden garanderen.
  • Groeimogelijkheden ESIZE.
  • Flexibiliteit en opzet van de ESIZE applicatie.

www.esize.nl
www.arriva.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 137 dagen
Proactis contact  

+31 (0)294 752 700
www.proactis.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR