Antwerpen, 7 december 2004 – In navolging van de introductie van de Personal Internet Communicator (PIC) in oktober 2004, kondigt AMD (NYSE: AMD) aan dat Cable & Wireless de PIC nu aanbiedt in het Caribisch gebied. Cable & Wireless biedt de PIC aan als onderdeel van zijn nieuwe internetservice, genaamd Max. Hiermee kunnen consumenten thuis gebruikmaken van complete, eenvoudig in gebruik en betaalbare hoge-snelheid internettoegang.
De PIC is een nieuw innovatief consumentenapparaat dat is ontworpen om mensen in groeimarkten internettoegang te bieden om zo de communicatie en scholingskansen te verbeteren. De PIC is ontwikkeld als onderdeel van AMD’s wereldwijde ‘50x15’-initiatief, bedoeld om tegen het jaar 2015 betaalbare internet- en computerfaciliteiten aan te kunnen bieden aan 50% van de wereldbevolking.
Cable & Wireless heeft Max voornamelijk ontwikkeld voor nieuwe thuisgebruikers van internet, huishoudens bestaande uit meerdere personen en kinderen die toegang tot internet willen of nodig hebben. De combinatie van gebruiksgemak, lage kosten en goede betaalregelingen maken de dienst zeer geschikt voor de inwoners van het Caribisch gebied. De Max internetdienst is een combinatie van Cable & Wireless’ Xnet breedband internet en de PIC.
Het volledige Engelstalige persbericht vindt u hier.
-----------
Over AMD
AMD (NYSE: AMD) is wereldwijd leverancier van integrated circuits (Flash Memory), onder andere toepasbaar in mobiele telefoons, en leverancier van processoren voor desktop-pc’s, workstations, servers en notebooks. De producten worden gefabriceerd in Europa, de Verenigde Staten, Japan en Azië. AMD, opgericht in 1969, is een Fortune 500- en Standard & Poors 500-bedrijf. Het hoofdkantoor bevindt zich in Sunnyvale, Californië. Voor meer informatie: www.amd.com.
Voor meer informatie:
AMD
Anne Salin
Telefoon: +33 616 753 836
E-mail: anne.salin(at)amd.com
Whizpr
Winnie Silvertand
Telefoon: +31 (0)317 410 483
E-mail: amd(at)whizpr.nl