www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 71 dagen geleden)

Inside Technology verwerft distributie rechten van Playbox voor geautomatiseerde playout systemen

Op de IBC heeft Inside Technology BV een overeenkomst afgesloten met het software bedrijf Playbox voor de vertegenwoordiging en distributie van hun producten.

Playbox ontwikkelt software voor automatiseren van audio en video uitzendsystemen. De systemen die hiermee zijn uitgerust onderscheiden zich door een professionele en betaalbare playout oplossing welke gebaseerd is op DV of MPEG-2. Niet meer uitspelen van tape, maar rechtstreeks van de harde schijf in DV of MPEG-2 formaat en volledig geautomatiseerd! De video clips kunnen vanuit een Non Lineair Editing systeem in MPEG-2 formaat naar het Playbox systeem worden gekopieerd of binnengehaald worden van een tapedeck en direct naar MPEG of DV worden gecomprimeerd.

De playout automatisering is zeer uitgebreid met een gebruikersvriendelijke interface waarin playout van clips tot op de seconde nauwkeurig kunnen worden getimed. De “playlist” is volledig aan te passen en te wijzigen tijdens de playout. Men kan clips toevoegen, de volgorde wijzigen, de videoclips trimmen, starttijden aanpassen etc. Een optionele content manager zorgt voor het beheer van alle opgeslagen clips met uitgebreide zoekmogelijkheden.

Er zijn verschillende modules beschikbaar voor o.a. off tape batch capturing, scheduled capturing van de satelliet, content en metadata management, on-air toevoegen van titels, ondertitels, beelden en inserts in vele variaties.
In combinatie met een off-line playlist editor is het mogelijk om reeds playlisten te maken op een andere computer. De gehele playout wordt gelogd in een tekst file, die eventueel in een ander pakket kan worden geïmporteerd voor bewijs van uitzending of bijvoorbeeld voor het factureren van commercials.

De moderne benadering van Playbox maken de producten toepasbaar voor TV stations, leveranciers van kabel TV, Info kanalen in hotels of grote ondernemingen, luchthavens, kerken, vakantie parken, thema parken etc. Door de zeer grote mate van directe interactieve controle is dit ideaal voor het plaatsen van titels over video van muziek shows, sport activiteiten, en andere “live events” en interactieve presentaties.

Er zijn een aantal modules te weten:

  • AirBox voor het uitspelen van programma’s. Hiervan heeft men dit in Europa alleen reeds aan 180 radio en TV stations geleverd en wereldwijd zijn er meer dan 1760 installaties.
  • TitleBox voor het interactief toevoegen van titels en andere data .
  • SubtitleBox voor het maken, toevoegen, importeren van subtitels vanuit allerlei pakketten.
  • CaptureBox voor het capturen van video en dit te converteren naar DV of MPEG 2 vanaf een NLE of tape deck.
  • SafeBox voor het automatisch repliceren van de content
  • DataBox voor geavanceerd beheer van content in een SQL database

Evaluatie software van de verschillende modules is on-line beschikbaar. Kijk op www.playbox.tv

Voor meer informatie over dit persbericht of over de producten van Playbox kunt u contact opnemen met:

Inside Technology BV 
Fortranweg7
3821 BK Amersfoort
tel: 033-4558524
fax : 033-4558310
www.inside.nl/  
www.playbox.tv/
info@inside.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 71 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl