ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Hill+Knowlton Strategies

Bedrijfskritische beslissingen te vaak genomen op gevoel

Bilthoven, 20 juli 2004 – Uit onderzoek van Business Week Research Services is gebleken dat informatie die nodig is om belangrijke beslissingen te nemen, vaak niet toegankelijk is. Het merendeel van de ondervraagde leidinggevenden geeft toe bedrijfskritische beslissingen te nemen op basis van hun intuïtie en ervaring en niet op basis van feitelijke informatie. Het onderzoek is uitgevoerd onder 675 leidinggevenden in de Verenigde Staten en Europa, in opdracht van Business Objects, leverancier van Business Intelligence-oplossingen.
 
Bijna alle respondenten erkennen dat onvolledige toegang tot informatie leidt tot productiviteitsverlies binnen hun organisatie. Daarnaast toont het onderzoek aan dat bedrijven vaak een overvloed aan applicaties en databases hebben die slecht met elkaar samenwerken. Hierdoor is het moeilijk stuurinformatie boven water te krijgen.
 
Tweederde van de ondervraagden geeft aan dat meer dan de helft van de belangrijke beslissingen die zij nemen, gebaseerd worden op gevoel. Het blijkt dat 77% zich bewust is van het feit dat er verkeerde beslissingen zijn genomen, omdat er geen toegang was tot juiste en actuele gegevens. Tevens is de afgelopen twee jaar een sterke stijging waar te nemen in het aantal bedrijfskritische beslissingen die genomen moeten worden.
 
Voor het volledige onderzoek “The Fact Gap: The Disconnect Between Data and Decisions” kunt u terecht op www.businessobjects.com/factgap.

----------

Over Business Objects
Business Objects (Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. In december 2003 heeft Business Objects het bedrijf Crystal Decisions overgenomen, de belangrijkste leverancier op het gebied van rapportagetools. Business Objects heeft meer dan 24.000 klanten in meer dan 80 landen. www.businessobjects.nl.
 
Voor meer informatie:
Business Objects
Jeroen Coenen
Tel:  030 225 90 00
jeroen.coenen@businessobjects.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: 0317 410 483
bobj@whizpr.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 23 dagen
Business Objec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR