www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 46 dagen geleden)

Humanique ondersteunt HR-XML Consortium Europe

Nieuwe organisatie richt zich op de integratie van nationale initiatieven en stuurt aan op het overnemen en aanpassen van de HR-XML standaarden in Europa

Rotterdam, 19 juli 2004  - Humanique ondersteunt de oprichting van het HR-XML Consortium Europe, met als doel de ontwikkeling en lokalizering van HR-XML-standaarden ten behoeve van werkgevers, HR-servicebedrijven, software-ontwikkelaars en overheids-instanties in heel Europa te promoten en aan te sturen. Jeroen Schmit, directeur van Humanique, heeft bijgedragen aan de voorbereidingen die hebben geleid tot deze aankondiging en is een van de oprichters van de organisatie.

Het HR-XML Consortium ontwikkelt en promoot een wereldwijde set van XML-specificaties voor het faciliteren van e-business en de automatisering van gegevensuitwisselingen op het gebied van ‘human resources’. De nieuwe Europese afdeling HR-XML Consortium Europe wil via haar lokale basis tegemoet komen aan de behoeften aan standaards die Europese organisaties hebben en deze standaards ondersteunen op alle terreinen binnen de HR-wereld. HR-XML Europe zal continue samenwerken met de andere internationale afdelingen van HR-XML Consortium om zo een consistente benadering van de wereldwijde HR-standaardisatie te garanderen.

"Als leverancier van eHRM oplossing heeft Humanique veel te maken met de uitwisseling van HR informatie tussen verschillende leveranciers. Wij zijn dan ook al geruime tijd actief binnen het HR-XML Consortium en hebben recent meegewerkt aan de standaarden voor vacature en kandidaten informatie (SEP 2.0).",aldus Jeroen Schmit. "De kennis die wij opdoen en de invloed die wij uit kunnen oefenen op de standaarden komen de kwaliteit van onze producten ten goede en leveren ons veel voordeel op. Toen wij gevraagd werden mee te werken aan de oprichting van de Europese afdeling van het consortium, was de keuze dan ook snel gemaakt."

Jeroen Schmit heeft namens Humanique plaatsgenomen in de board of directors van het HR-XML Consortium Europe. Hij is tevens het aanspreekpunt in Nederland voor informatie over het HR-XML Consortium Europe.

-------------

Over HR-XML Consortium
HR-XML Consortium (www.hr-xml.org) is een onafhankelijke, non-profit organisatie die zich richt op het mogelijk maken van e-commerce en wereldwijde HR gegevens uitwisseling tussen organisaties. Het werk van het Consortium richt zich op de ontwikkeling en de promotie van gestandaardiseerde XML-schema’s voor Human Resources. De huidige inspanningen van HR-XML zijn gericht op standaarden voor uitzendwerk en werving van personeel, compensaties en voordelen, training en management van de werknemers. HR-XML heeft leden in 22 landen. In Europa wordt HR-XML voortaan vertegenwoordigd via de dochterorganisatie HR-XML Consortium Europe. Zie ook: http://www.hr-xml.org

Over Humanique
Humanique is een full service internet bureau, gespecialiseerd in eHRM en Content Management (CMS) oplossingen. Met een eigen team van ervaren programmeurs en een vast netwerk van grafisch en interaction ontwerpers ontwikkelt Humanique een grote verscheidenheid aan web toepassingen voor zowel grote als kleine opdrachtgevers. Zie ook: http://www.humanique.com

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Humanique
Jeroen Schmit
06-26216228 / 010-4363144
jeroen@humanique.com

HR-XML Consortium Europe: http://www.hr-xml.org/europe


Verstreken tijd: 22 jaar en 46 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu