Antwerpen, 11 mei 2004 – Genialloyd, de e-commerce divisie van het Italiaanse verzekeringsbedrijf RAS en onderdeel van de Allianz Group, zet de IBM eServer 325, gebaseerd op de AMD Opteron processor, in voor het beheer van hun klantendata en voor een meer accurate risicoanalyse.
De AMD Opteron processor, gebaseerd op AMD64-technologie, maakt gebruik van de Direct Connect-architectuur. AMD heeft de front-side bus bottleneck verwijderd. De processoren, memory controller en I/O worden direct aan elkaar gekoppeld waardoor het systeem efficiënter presteert. Door de AMD Opteron processor met Microsoft Windows Server 2000 en eigen software te combineren, profiteert Genialloyd van lagere kosten en betere prestaties van hun bedrijfskritische applicaties.
Het complete Engelstalige persbericht is
hier te vinden.
--------
Over AMD
AMD (NYSE: AMD) is wereldwijd leverancier van integrated circuits (Flash Memory), onder andere toepasbaar in mobiele telefoons, en leverancier van processoren voor desktop-pc’s, workstations, servers en notebooks. De producten worden gefabriceerd in Europa, de Verenigde Staten, Japan en Azië. AMD, opgericht in 1969, is een Fortune 500- en Standard & Poors 500-bedrijf. Het hoofdkantoor bevindt zich in Sunnyvale, Californië. Voor meer informatie: www.amd.com.
Voor meer informatie:
AMD
Anne Salin
Telefoon: +33 616 753 836
E-mail: anne.salin(at)amd.com
Whizpr
Winnie Silvertand
Telefoon: +31 (0)317 410 483
E-mail: amd(at)whizpr.nl