www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 48 dagen geleden)
Bedrijf:

HP nummer één in West-Europese markt voor schijfopslagsystemen

HP groeit sneller dan de markt; bezet toppositie voor zevende achtereenvolgende kwartaal

AMSTELVEEN, 22 maart 2004 - HP bezette in het vierde kwartaal van 2003 opnieuw de eerste plaats in de totale markt voor schijfopslagsystemen. Dit blijkt uit recente marktgegevens van IDC(1). Met een marktaandeel van 31,1 procent, uitgedrukt in omzet, was HP voor het zevende achtereenvolgende kwartaal koploper(2).

In het vierde kwartaal van 2003 groeide HP's omzet op het gebied van schijfopslagsystemen in West-Europa met 14,8 procent vergeleken met hetzelfde kwartaal in 2002. Deze groei is groter dan die van de totale markt, die ten opzichte van het vierde kwartaal van 2002 een groei te zien gaf van 11,3 procent.

Andere hoogtepunten die naar voren komen in de IDC Western European Quarterly Disk Storage Systems Tracker zijn:

  • Met een groei van 44,3 procent ten opzichte van hetzelfde kwartaal in 2002 groeide HP ook sneller dan de algemene storage area network (SAN) markt. Deze kende tussen het vierde kwartaal van 2002 en het vierde kwartaal van 2003 een groei van 17,6 procent. Tijdens het kalenderjaar 2003 groeide HP's omzet op het gebied van SAN's met 20,4 procent, terwijl de gehele markt toenam met 12,3 procent.
  • HP claimt nu een SAN-marktaandeel van 38,0 procent, wat 7,0 procent meer is ten opzichte van het vierde kwartaal van 2002 en 1,4 procent meer dan tijdens het vorige kwartaal.
  • Met een marktaandeel van 29,9 procent behoudt HP eveneens de toppositie in de totale markt voor direct-attached storage (DAS). De DAS-markt blijft de grootste van de drie hoofdcategorieën op het gebied van opslag die IDC bijhoudt. Naast DAS zijn dat SAN's en network-attached storage (NAS).
  • HP behoudt ook de leiding in de externe storage-markt, met een marktaandeel van 23,0 procent.
  • In de NAS-markt, die 6,2 procent van de totale opslagmarkt uitmaakt, zag HP haar omzet tijdens het vierde kwartaal van 2003 met 38,2 procent groeien. Dit was de belangrijkste toename van elke grote NAS-fabrikant en meer ook dan de totale groei van de NAS-markt, die 21,3 procent bedroeg.

(1) IDC, 'Western European Quarterly Disk Storage Systems Tracker', maart 2004.
(2) Na de fusie (6 mei 2002), cijfers van HP en Compaq gecombineerd.

Over HP
HP is wereldwijd leverancier van technologische oplossingen voor consumenten, bedrijven en instellingen. Het HP aanbod omvat producten en diensten voor een totale IT infrastructuur, personal computing en imaging en printing oplossingen. HP behaalde wereldwijd over de laatste 4 kwartalen een omzet van $ 74,7 miljard. Meer informatie over HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) is te vinden op http://www.hp.nl © 2003 Hewlett-Packard Development Company, L.P. The information contained herein is subject to change without notice. The only warranties for HP products and services are set forth in the express warranty statements accompanying such products and services. Nothing herein should be construed as constituting an additional warranty. HP shall not be liable for technical or editorial errors or omissions contained herein.

08/2003

Contactpersonen voor
de redactie:

HP, Jos Baltes
030 222 33 44
jos.baltes@hp.com

Of

H&K/MCS
Marieke Leenhouts
023 562 82 08
mariekel@monogram.nl

Hewlett-Packard Nederland
Orteliuslaan 1000
3528 BD Utrecht
www.hp.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 48 dagen
Hewlett Packar.. contact  

+31 20 721 1111
www.hpe.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl