www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:

HP versterkt dienstenaanbod met overname van Triaton

Overname stimuleert HP’s groeistrategie van services in Europa

AMSTELVEEN, 24 februari 2004 - HP heeft een overeenkomst gesloten voor de overname van Triaton GmbH (met dochterondernemingen in Singapore, China en Brazilië), Triaton France SAS en Triaton N.A., Inc. (VS). De Triaton-ondernemingen leveren IT-diensten en maken deel uit van de ThyssenKrupp Group. Eenmaal afgerond, zal deze overname het dienstenaanbod van HP in Europa aanzienlijk uitbreiden.

Triaton is een van de grootste onafhankelijke IT-dienstenaanbieders in Duitsland, oorspronkelijk ontstaan als een spinoff van ThyssenKrupp Group. Triaton levert applicatiediensten, hosting services en on-site diensten. De jaaromzet van het bedrijf bedraagt ongeveer €370 miljoen. De overname door HP moet nog goedgekeurd worden door de betreffende instanties.

De overname van Trition voorziet HP van nieuwe kanalen om zijn Adaptive Enterprise-oplossingen aan klanten aan te bieden, die daarmee kunnen beschikken over nieuwe beheerde diensten, ondersteuning, consultancy en integratiediensten. HP’s Adaptive Enterprise-oplossingen zijn gericht op verbetering van de slagvaardigheid, ofwel business agility, van organisaties.

Deze overname biedt HP tevens nieuwe ingangen bij een aantal verticale markten, waaronder de staal- en metaalverwerkende industrie, de chemische en farmaceutische industrie en de gezondheidszorg. Triaton biedt bovendien uitgebreide SAP-hostingservices.

 “Met deze overname kunnen we de groei van HP stimuleren in de Duitse markt en daarbuiten. Samen kunnen we organisaties helpen om duidelijk meetbare waarde uit hun IT-investeringen te realiseren,” zegt Francesco Serafini, senior vice president en general manager, HP Service in EMEA (Europa, het Midden-Oosten en Afrika). “Daarnaast kunnen we onze strategische relatie met ThyssenKrupp als preferred IT-dienstenleverancier verder versterken.”

Over HP
HP is wereldwijd leverancier van technologische oplossingen voor consumenten, bedrijven en instellingen. Het HP aanbod omvat producten en diensten voor een totale IT infrastructuur, personal computing en imaging en printing oplossingen. HP behaalde wereldwijd over het boekjaar 2004 een omzet van $ 74,7 miljard. Meer informatie over HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) is te vinden op http://www.hp.nl

Contactpersonen voor
de redactie:

HP, Jos Baltes
030 283 32 37
jos.baltes@hp.com

of

H&K/MCS
Marieke Leenhouts
023 562 82 08
mariekel@monogram.nl

Hewlett-Packard Nederland
Startbaan 16
1187 XR Amstelveen
www.hp.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 83 dagen
Hewlett Packar.. contact  

+31 20 721 1111
www.hpe.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu