www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 174 dagen geleden)

Kaartautomaat aantrekkelijker

Servicemedewerkers vaker op perron en in stationshal

Vanaf 1 maart 2004 is het voor treinreizigers die een enkele reis of retourkaartje kopen, aantrekkelijk om dit bij een NS-kaartautomaat te kopen.

NS berekent vanaf die datum transactiekosten bij de persoonlijke verkoop van enkele reis en retourkaartjes aan de balie. Het gaat om een bedrag van EUR 0,50 per treinkaartje met een maximum van EUR 1,- voor twee kaartjes of meer. NS stimuleert hiermee dat nog meer klanten de NS-kaartautomaat gaan gebruiken.

Servicemedewerkers kunnen dan vaker op de perrons en in de stationshal aanwezig zijn om vragen van klanten te beantwoorden en service te verlenen. Op dit moment koopt zo'n 40% van alle klanten het treinkaartje aan de balie; 80% van deze treinkaartjes is een enkele reis of retour.

Uit onderzoek blijkt dat klanten de verkoop via de NS-kaartautomaat sneller en gemakkelijker vinden. Daarnaast blijkt dat zij het treinkaartje voornamelijk uit gewoonte aan de balie kopen. De ervaring leert dat klanten die drie keer een kaartje bij de automaat hebben gekocht, dit blijven doen.

Op basis hiervan streeft NS ernaar om 85% van de kaartverkoop via de NS-kaartautomaat te laten verlopen. Servicemedewerkers houden hierdoor meer tijd over voor hun eigenlijke taak: reizigers informeren en service verlenen. Op deze manier kunnen treinreizigers uiteindelijk meer persoonlijke service verwachten op perrons en in de stationshal. NS berekent de transactiekosten alleen bij aankoop van enkele reis en retourkaartjes voor de 1e en 2e klas, voltarief of met korting. De transactiekosten worden niet berekend bij de verkoop van de meer ingewikkelde kaartsoorten. Voor een reisadvies of andere informatie kunnen reizigers kosteloos terecht bij de Tickets- en Servicebalie of het loket.

NS heeft over deze maatregel uitvoerig overleg gevoerd met de consumentenorganisaties. Deze organisaties verwachten dat ouderen en mensen met een functiebeperking moeite zullen hebben met het gebruik van de kaartautomaat. Daarom biedt NS deze klantgroepen de mogelijkheid om ontheffing aan te vragen. Ook is afgesproken een gewenningsperiode te hanteren van een maand waarbij NS intensief naar klanten gaat communiceren over de transactiekosten en het gebruik van de kaartautomaat. Klanten kunnen op www.ns.nl thuis oefenen met de NS-kaartautomaat met aanraakscherm.

De gehele opbrengst van de transactiekosten wordt door NS in overleg met de consumentenorganisaties aangewend om de service verder te verbeteren.


Verstreken tijd: 22 jaar en 174 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu