Fortinet, de enige leverancier van real-time hardware beveiligingssystemen voor netwerken, zet haar opmars in de Benelux voort. Na een succesvolle introductie van haar oplossingen in deze markt, breidt Fortinet nu haar partnernetwerk uit met enkele grote namen. Zo heeft het bedrijf Netlink en Onsight Solutions benoemd tot gold partners en wordt Eye-Sec de eerste Fortinet-distributeur in Nederland.
Netlink, The Network Service Company, is een puur Nederlandse netwerkintegrator die consultancy-, implementatie- en after sales diensten levert op het gebied van netwerken, netwerkmanagement, server en storage, IP telefonie en beveiliging. Netlink is de eerste gold partner van Fortinet in Nederland. De andere nieuwe gold partner is Onsight Solutions, gespecialiseerd in de implementatie en het beheer van oplossingen voor netwerkbeveiliging. Fortinet zal met deze gold partners samenwerken om bedrijven attent te maken op de veranderende aard van virus- en spamaanvallen. Deze zijn steeds vaker op content gebaseerd en moeten daarom real-time opgespoord en geëlimineerd worden.
Naast deze gold partner-overeenkomsten, heeft Fortinet ook een samenwerkingsovereenkomst getekend met Eye-Sec, de in Utrecht gevestigde distributeur van netwerkoplossingen.
Alle nieuwe Fortinet-partners, nemen deel aan het FortiPartner Program (FPP). Dit is een wereldwijd programma voor distributeurs en resellers die samen met Fortinet eersteklas producten, diensten en ondersteuning willen leveren aan de gebruikers van Fortinet.
"Netwerkbeveiliging staat momenteel hoog op de prioriteitenlijst van bedrijven. Steeds meer bedrijven realiseren zich dat zij door bijvoorbeeld een virusaanval miljoenen aan omzet kunnen verliezen," aldus Andre Stewart, Regional Director Benelux, Southern Europe, MEA bij Fortinet. "Met onze oplossingen kan dit worden voorkomen, maar daarin speelt ook de begeleiding van betrouwbare resellers een grote rol. Deze nieuwe samenwerkingen zorgen ervoor dat we klanten een totaalpakket kunnen aanbieden van een goede beveiliging en begeleiding."
"Netlink mag in Nederland veel bekende middelgrote en grote organisaties tot haar klantenkring rekenen, zowel in de profit als non-profit sector," aldus Willem Holterman, General Manager bij Netlink. "Bedrijven kunnen nog zo’n goed functionerend netwerk hebben, zonder goede beveiliging zijn zij nergens. Samen met onze partner Fortinet bieden wij daar een sluitende oplossing voor. De totaaloplossing die wij met de beveiligingsproducten van Fortinet kunnen aanbieden, garandeert klanten een snelle en veilige netwerkverbinding."