www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 165 dagen geleden)
Bedrijf:

NextiraOne en Genesys verstevigen samenwerking en bieden Contact Centre oplossingen voor het MKB

NextiraOne en Genesys lanceren G-Express voor call centres tot zo'n 100 agenten in 16 Europese landen

Den Haag, 18 november 2003 - NextiraOne, toonaangevend leverancier van communicatie infrastructuur en Contact Centre oplossingen en Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., dochteronderneming van Alcatel, breiden hun partnership aanzienlijk uit. Beide bedrijven brengen samen contact centre oplossingen voor kleine en middelgrote bedrijven op de Europese markt. De Contact Centres technologie, waarvan G-Express gebruik maakt, is speciaal ontwikkeld voor middelgrote contact centres en vormt een ideale oplossing voor kleine en middelgrote bedrijven, maar ook voor zelfstandige contact centres van grote ondernemingen.

NextiraOne en Genesys zullen hun technologieën en diensten nu nog specifieker gaan richten op de markt van "single-site" contact centres. Dit in de vorm van praktische oplossingen voor contact centres voor specifieke sectoren zoals: financiële dienstverlening, toerisme en vrije tijd, openbare diensten, communicatie, lokale overheidsdiensten, gezondheidszorg, productie en helpdesks.

Het aanbieden van software voor contact centres behoort tot de kernactiviteiten van Genesys. G-Express is een "out-of-the-box" contact centre oplossing voor één specifieke locatie, met integratie van telefoon en e-mailinteractie voor klanten. G-Express is geschikt voor het MKB: snel te implementeren, eenvoudig te beheren en een lage totale kostprijs met een snelle ROI.

"Er is een enorme groeipotentieel voor contact centres in het middensegment," zegt Valerie Scavinner, Directeur contact centres solutions bij NextiraOne. "NextiraOne en Genesys verstevigen de bestaande samenwerking om expertise en diensten te leveren die concrete voordelen opleveren voor de CRM-capaciteiten van middelgrote ondernemingen."

De markt voor contact centres van middelgrote ondernemingen is bestendig tegen substantiële groei. Een recent rapport van Datamonitor, "Call Centers in EMEA to 2007" getiteld, bevestigt het groeiend belang binnen het MKB.

Volgens het rapport vormen contact centres met 10 tot 30 medewerkers het snelst groeiende segment. Dit segment zal in 2007 goed zijn voor 56% van de markt, ten opzichte van 47% in 2002. In het rapport wordt zelfs geschat dat in 2007 89% van de contact centres met minder dan 100 medewerkers zal werken. Momenteel telt Nederland zo'n 1.100 contact centres. Naar verwachting zijn dit er in 2007 zo'n 1.800. Datamonitor voorspelt tevens dat de groei van IP-contact centres zal versnellen van 3% in 2002 tot 12% rond 2007.

"Wij streven ernaar om complete contact centre pakketten te leveren, die praktisch en makkelijk te implementeren zijn en operationeel relevant zijn voor elke organisatie," zegt Michel van Roon, Program Director Mid-Market EMEA binnen Genesys. "Dankzij onze hechte samenwerking met NextiraOne, verstevigen wij onze positie als toonaangevend leverancier van software voor call centres in de Europese markt."

Op dinsdag 2 december organiseren NextiraOne en Genesys in Slot Zeist een seminar over 'het belang van het wegnemen van klantenontevredenheid'.
Hierin nemen CIO's, CTO's, VP's, Directors, CRM, Call Centre en IT managers deel. Het seminar is gratis toegankelijk voor professionals uit de doelgroep. Geïnteresseerden kunnen zich via de website van NextiraOne inschrijven.

Over NextiraOne
NextiraOne ontwikkelt geïntegreerde en geïndividualiseerde communicatieoplossingen. Het adviseert de ondernemingen in volstrekte onafhankelijkheid van de fabrikanten. NextiraOne is onder meer partner van Alcatel, Cisco Systems, Nortel Networks, iPass en Genesys.

NextiraOne werkt samen met particuliere en publieke ondernemingen en organisaties, om communicatieoplossingen te ontwerpen, te implementeren, te integreren en te exploiteren. Bovendien beschikt NextiraOne over een ruim productgamma en een geavanceerde knowhow.

NextiraOne dankt zijn centrale positie in de sector van de communicatieoplossingen aan de reikwijdte van zijn diensten, zijn toegang tot de beste producten, zijn grondige kennis van de nieuwste technologische ontwikkelingen en zijn deskundigheid in de ontwikkeling van individuele oplossingen.

NextiraOne is een bedrijf op wereldschaal. Het telt meer dan 10.000 medewerkers, met in heel Europa en Noord-Amerika ingenieurs en technici die gespecialiseerd zijn in de informatica en de telecommunicatie. Het boekt meer dan 2 miljard dollar omzet en levert diensten en oplossingen aan een waaier van internationale klanten. De referenties van NextiraOne in de domeinen van stem, data, convergentie en contactcentra, samen met het streven van het bedrijf om diensten en een ondersteuning van superieure kwaliteit te leveren, dragen bij tot het bepalen van nieuwe standaarden voor de sector. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de website www.nextiraone.nl

Over Genesys
Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., een dochteronderneming van Alcatel, richt zich volledig op het leveren van software voor call centres.
Genesys weet dat een betere interactie met de klant tot een beter bedrijfsresultaat en een goede reputatie van het bedrijf kan leiden. In 80 landen maakt Genesys deze belofte waar door oplossingen te leveren voor customer services van Global 2000-ondernemingen, overheidsinstanties en dienstverlenende bedrijven uit de telecommunicatiesector die meer dan 100 miljoen klanteninteracties per dag afhandelen. Dankzij geavanceerde routing en verslaggeving via spraak-, e-mail- en internetkanalen kunnen klanten al bij het eerste contact met de meest geschikte medewerker worden verbonden.

Genesys levert oplossingen voor customer services, helpdesks, order desks, incassobureaus, medewerkerbeheer en het beheer van de uitgaande telefonische verkoop en dienstverlening. Voor meer informatie zie:
www.genesyslab.com.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

NextiraOne Nederland B.V.                     Genesys Telecommunication
Laboratories BV
Camiel Croonen                                     Frank Verweij
info@nextiraone.nl
fverweij@genesyslab.co.uk


Verstreken tijd: 22 jaar en 165 dagen
NextiraOne contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl