www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 115 dagen geleden)
Bedrijf:

SAP brengt voorgeconfigureerde CRM-oplossingen op de markt

's Hertogenbosch, 21 oktober 2003 - SAP brengt oplossingen voor Customer Relationship Management (CRM) op de markt die direct kunnen worden ingezet. De gebruiker hoeft geen volledige CRM-applicatie te implementeren, maar kiest zelf welke CRM-onderdelen hij wil gebruiken uit meer dan vijftien specifieke bedrijfsscenario's. Deze scenario's hebben betrekking op onder meer het contactcentrum, verkoop via internet, marketing, mobiele diensten en online CRM. De CRM-oplossingen zijn opgebouwd uit drie modules: licenties, implementatie en training. De kosten en het implementatietraject zijn op deze manier afgestemd op de behoefte van de klant. Hierdoor kunnen ook kleine bedrijven gebruikmaken van de kennis die SAP heeft opgedaan bij de toepassing van mySAP CRM bij 2300 klanten wereldwijd. Met deze voorgeconfigureerde oplossing sluit SAP aan bij de vraag van klanten naar een gunstig geprijsde oplossing, die eenvoudig en snel is te integreren met bestaande systemen.

Een bedrijf heeft geen volledige CRM-applicatie nodig wanneer het slechts behoefte heeft aan één onderdeel. Een voorbeeld is een bedrijf dat telesales wil integreren in het bedrijfsproces. Het scenario dat hierbij aansluit, zorgt onder meer voor het genereren van telefoonlijsten voor campagnes, stuurt deze gericht naar de callcenter-medewerkers, laat de gegevens van de te bellen klanten zien, voorziet deze van historische informatie en zorgt voor interactieve scripts om de gesprekken te voeren. Ten slotte vindt integratie plaats met het back-end salesorder systeem en wordt de order aangemaakt en naar de klant gestuurd.

Over SAP
SAP is wereldwijd marktleider in business software-oplossingen. Met behulp van mySAP Business Suite verbeteren mensen overal ter wereld hun relaties met klanten en partners, stroomlijnen zij de operaties en bereiken zij aanzienlijke efficiencyverbeteringen binnen hun toeleveringsketens. Op dit moment gebruiken ruim 20.000 bedrijven verspreid over meer dan 120 landen software van SAP. Het totaal aantal SAP installaties is wereldwijd gestegen tot boven 64.500. Met dochterondernemingen in meer dan vijftig landen genereerde SAP in het boekjaar 2002 een omzet van EUR 7,41 miljard. Het bedrijf is genoteerd aan een aantal beurzen, waaronder de beurs van Frankfurt en de NYSE onder het symbool 'SAP'. Meer informatie over SAP is te vinden op www.sap.com.

Voor meer informatie:

SAP Nederland B.V.
Renée de Bruin
Telefoon: 073 64 57 816
e-mail: renee.de.bruin@sap.com

P&B Communicatie
Anne-Marie Brouwer
Telefoon: 0345 68 27 34
e-mail: anne-marie@penb.nl

SAP en mySAP.Business Suite zijn gedeponeerde handelsmerken van SAP AG. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke houders.


Verstreken tijd: 23 jaar en 115 dagen
SAP contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl