www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 144 dagen geleden)
Bedrijf:

De Pulsar CL8 van MGE UPS SYSTEMS combineert piekspanningbeveiliging met beheer van kabels en aansluitingen

  • Bang voor blikseminslag in uw computer of home theater?
  • Hebt u genoeg van die wirwar van kabels op de vloer?

Om alle computers, televisies en geluidsapparatuur aan te sluiten en te beschermen heeft MGE UPS SYSTEMS in Waddinxveen de Pulsar CL8 op de markt gebracht. MGE is wereldwijd marktleider in stroombeveiliging voor gevoelige apparatuur in huis en op kantoor. De nieuwe Pulsar CL8 combineert optimale filtering van voltage-pieken, verstoringen en de indirecte effecten van blikseminslag met een uiterst praktische oplossing voor aansluiting- en kabelbeheer.

Apparatuur die honderden of duizenden euros heeft gekost kan voortijdig verouderen en gebreken gaan vertonen, of kan in luttele seconden onherstelbaar worden vernield. Om dit te voorkomen dient de apparatuur te worden beveiligd tegen piekbelastingen. Maar tot op heden boden dit soort beveiligingsmogelijkheden maximaal vijf aansluitpunten, en dat is niet genoeg om alle gevoelige apparaten te kunnen aansluiten.

"Door het constant toenemend aantal elektronische apparaten, zowel thuis als op kantoor, hadden gebruikers behoefte aan een heel nieuw concept voor piekspanningbeveiliging. De MGE CL8 biedt dezelfde hoge mate van beveiliging zoals die in de hele reeks Pulsar CL-producten zit, en biedt bovendien een oplossing voor het groeiende probleem van stapels bekabeling en onbruikbare aansluitingen. Wie is de berg kabels en draden die als een wirwar op de vloer en het bureau liggen niet zat? En wie heeft er voldoende aansluitingen voor alle apparatuur? Wij besloten dat het tijd werd om met een oplossing te komen. De CL8 is de totaaloplossing waar iedereen op zat te wachten", legt Ronald Lagerberg van MGE uit.

De Pulsar CL8 biedt uitstekende beveiliging voor alle computer-, audio- en video-systemen. De drievoudige beveiliging beschermt alle elektrische, telefoon- en audio/video antenne-bekabeling. De CL8 biedt high-performance filtering die, net als van de andere producten in de Pulsar-lijn, voldoet aan de strengste beveiligingsstandaards, zoals IEC 61 643-1 en NFC 61 740 (95). Voor dit model is de garantie op hieraan gekoppelde apparatuur verhoogd naar 50.000 euro, wat betekent dat MGE tot maximaal dit bedrag betaalt voor vervanging of herstel van apparatuur die beschadigd is door een eventueel falen van de beveiliging. De aansluitpunten zijn kinderveilig.

Praktisch en attractief
Er zijn acht aansluitpunten aanwezig voor alle aansluitbehoeften van moderne apparatuur. De aansluitpunten hebben een grote tussenruimte, voldoende voor de meeste trafo-blokken. Daarnaast worden handige accessoires meegeleverd zoals kabelbinders en labels voor de markering van de kabels en apparatuur. De CL8 is ook aan de muur te bevestigen voor een opgeruimde werkplek. En het ontwerp is zo fraai dat deze beveiliging niet verstopt hoeft te worden.

Typische toepassingen
De CL8 kan worden toegepast voor computers: PC/Mac, modem, printer, scanner, cd-brander en andere rand-apparatuur; Telefonie: telefoon, fax, antwoordapparaat, xDSL-apparatuur etc. en TV/audio/video: tv, home theater, videorecorder, DVD-speler, decoders, hi-fi,  versterkers etc.

Prijs en verkrijgbaarheid
De Pulsar CL8 is verkrijgbaar bij de betere electrovakhandel en de computerwinkel. De prijs van de CL-serie begint bij 33 euro.

Over MGE UPS SYSTEMS
MGE UPS SYSTEMS is een wereldwijde leverancier van oplossingen voor de kwaliteit van de elektriciteitsvoorziening die ontworpen zijn om de beschikbaar-heid en productieve tijd van een voor de missie van het bedrijf essentiële applicatie of proces te verhogen. Van desktop PCs tot grote Data Centers en van telecommunicatiefaciliteiten tot fabrieken van halfgeleiders, de MGE UPS pro-duct- en serviceoplossingen worden in de hele wereld toegepast.

Producten van MGE UPS SYSTEMS worden al meer dan 35 jaar door de grootste en meest veeleisende ondernemingen en organisaties in de wereld gekozen. MGE UPS SYSTEMS omvat 37 dochterondernemingen, 150 verkoop- en servicekantoren en -fabrieken in Europa, de Verenigde Staten en Azië, evenals twee R&D centra - in Grenoble, Frankrijk en Costa Mesa, Californië.

Contactpersoon bedrijf:       Contactpersoon bureau:
Ronald Lagerberg                  Frank D.P.M. Lether
MGE UPS Systemen              Presstige Public Relations
+ 31 (0)182 - 64 65 55          + 31 (0)33 - 245 00 70
e-mail: ronald.lagerberg.com  e-mail: info@presstige.nl

Waddinxveen, 1 oktober  2003

Foto's zijn ook te downloaden via www.presstige.nl/foto/MGE


Verstreken tijd: 23 jaar en 144 dagen
MGE UPS SYSTEM.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR