www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 74 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

FileNet introduceert op standaarden gebaseerde interface voor BEA WebLogic Portal Ontwikkelaars

aanbod vereenvoudigt content integratie

FileNet® Corporation, een toonaangevende leverancier van Enterprise Content Management (ECM) oplossingen, heeft vandaag samen met BEA Systems de nieuwe oplossing FileNet Content SPI Integration voor BEA aangekondigd. Met deze service provider interface (SPI) kunnen gebruikers van BEA WebLogic Portal™ 8.1 de content management mogelijkheden van FileNet gemakkelijk inzetten voor het ontwikkelen van dynamische en gepersonaliseerde webapplicaties. Bovendien voldoet de integratie aan de aanstaande JSR 170 specificatie, die toekomstige integratie met andere op standaarden gebaseerde portals weer gemakkelijker maakt.

"Wij geloven dat veel organisaties de gewenste resultaten van het integreren van enterprise content management met hun portal omgevingen nog niet hebben bereikt, vanwege het gebrek aan op standaarden gebaseerde integratiemethoden," zei David Caldeira, vice president van product marketing bij FileNet Corporation. "De FileNet Content SPI helpt bij het aanpakken van dit probleem door op standaarden gebaseerde integratie, die de afhankelijkheid van op maat geschreven code reduceert en het beschikbaar stellen van content vereenvoudigt."

De SPI is ontworpen om integratie te leveren zonder dat het nodig is data te kopiëren tussen de content repository van de BEA WebLogic Portal™ en de content repository van FileNet. Een wijziging in de inhoud van FileNet wordt direct zichtbaar in de portal omgeving via de SPI. Het resultaat is een webapplicatie-ontwikkelinfrastructuur die het bedrijven mogelijk maakt om inhoudelijk zware applicaties te ontwikkelen die informatie leveren precies daar waar het nodig is om zakelijke partners, leveranciers en medewerkers in staat te stellen betere beslissingen sneller te kunnen nemen.

"De oplossingen van FileNet voorzien in belangrijke content-to-portal integratie aspecten waar bedrijven dagelijks mee in aanraking komen," zei Scott Edgington, vice president en general manager global software partners bij BEA Systems, Inc. "FileNet is early adopter van BEA's content SPI benadering en heeft zichzelf onderscheiden met haar voor BEA WebLogic Portal gebouwde en geoptimaliseerde portlets. Deze beide punten stellen onze klanten in staat om informatietoegankelijkheid te verbeteren en meer waarde te halen uit hun BEA WebLogic platform investeringen."


Verstreken tijd: 23 jaar en 74 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
FileNet, an IB.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu