22 september 2003 - LAGOTRONICS heeft Qurius opdracht gegeven een oplossing te realiseren voor de stroomlijning van de bedrijfsvoering op basis van Microsoft Business Solutions-Navision. Vanwege de gestage groei van de activiteiten en het succes van eigen ontwikkelingen zoals de Lago®LED-verlichtingsproducten, wil het bedrijf de bedrijfsprocessen beter integreren en ondersteunen. LAGOTRONICS heeft daarnaast behoefte aan specifieke verhuurfunctionaliteit. Hierin voorziet Qurius met de sterke brancheoplossing voor verhuurbedrijven, die samen met partnerbedrijf DIN Solutions is ontwikkeld.
"LAGOTRONICS is vooral bekend als partner voor interactieve elementen in de entertainmentindustrie. Daarbuiten realiseren we ook steeds meer projecten op het gebied van tentoonstellingen, interactieve objecten en reclame. Sinds 1992 hebben we een tweede vestiging in Portugal en doen we ook projecten in België, Duitsland, Groot-Brittannië en Italië. We ontwikkelen ook eigen producten zoals de Lago®LED-lijn. Om onze groei zorgvuldig te regisseren, is het belangrijk om de bedrijfsprocessen te integreren en bepaalde functionaliteit, zoals de magazijnfuncties, te versterken. Vanzelfsprekend willen we ook inspelen op mogelijkheden om de klantinteractie te versterken, bijvoorbeeld door het bieden van de mogelijkheid om orders te plaatsen via internet", aldus Carlo Görtjes, directeur van LAGOTRONICS.
LAGOTRONICS
LAGOTRONICS (www.lagotronics.nl) is specialist in interactieve technologieën voor televisie- en theaterproducties, showrooms en presentaties. LAGOTRONICS verkoopt, verhuurt en realiseert licht- en geluidssystemen, computergestuurde showinstallaties, speltechnologieën, stemsystemen en interactieve objecten. Daarbij voert het bedrijf een breed scala van werkzaamheden in eigen beheer uit: van elektronica tot sterkstroom, van computertechniek tot metaalbewerkingen en van mini-robotica tot hydraulische systemen. Verder ontwikkelt het bedrijf verlichtingsproducten en alle bijbehorende sturingen voor de industriële markt onder de naam Lago®LED. LAGOTRONICS bestaat uit een groep van ongeveer 25 specialisten, aangevuld met vaste freelancers en gespecialiseerde bedrijven op verschillende vakgebieden, en is gevestigd in Nederland (Venlo) en Portugal.
Qurius
Qurius behoort tot de grootste specialisten op het gebied van Microsoft Business Solutions (Navision en Axapta) in Nederland en is internationaal actief via de FAQT Group. Qurius heeft brancheoplossingen voor onder andere logistieke dienstverleners, transport-, distributie-, milieu-, food-, farmaceutische en chemiebedrijven.
Qurius is een onderdeel van Magnus Holding N.V., de organisatie die zich richt op business- en IT-advies, Enterprise Resource Planning en bedrijfsoplossingen, en IT-beheer. Magnus Holding is sinds 1998 beursgenoteerd aan Euronext Amsterdam en telt ruim 160 medewerkers. Meer informatie is te vinden op internet: www.qurius.nl en www.magnus.com.
Voor meer informatie:
Magnus/Qurius
Caroline Jooren, c.jooren@magnus.nl
Telefoon 035 699 60 60
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Noud Heijna, noud@lvtpr.nl
Telefoon 030 656 50 70